Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

METRO 3024HS (M-FAB HS) - napęd do bram skrzydłowych

Cena brutto: 1 968,00 zł
Cena netto: 1 600,00 zł

Ręczne odblokowanie
Ręczne odblokowanie

Czasem, po burzy czy wichurze, następują przerwy w dostawie prądu. Ale bez obaw - dzięki mechanizmowi ręcznego odblokowania, w jaki wyposażone są siłownik Nice, nie zostaniesz więźniem własnej posesji.

Odporny na wodę
Odporny na wodę

Klimat w Polsce przez większą część roku nas nie rozpieszcza. Na szczęście, dzięki technologii Nice, siłownikowi Twojej bramy nie straszne mrozy czy deszcze. Hermetyczna, wodoodporna obudowa urządzeń sprosta każdym warunkom pogodowym.

Nowy szybszy niż kiedykolwiek elektromechaniczny siłownik samohamowny ME3024 HS z rodziny HI-SPEED do montażu podziemnego, do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3m i ciężarze do 100 kg. Idealny do bram posesyjnych.

Idealny do pracy intensywnej i szybkiego działania: otwarcie do 90° może trwać zaledwie 8 sekund*

Brak spawania obudów umożliwiający zwiększenie trwałości i wytrzymałości: nowe wytłaczane skrzynki wykonane ze stali nierdzewnej (MECX), idealne do użytku w ekstremalnych warunkach oraz w nowym wykończeniu (kataforeza) (MECF), bardzo odporne na korozję, w obu występuje ogranicznik mechaniczny otwierania.

Niezawodny i odporny: silniki są zbudowane z trwałych elementów wewnętrznych, wykonanych ze stali i stopów brązu. Nowy korpus - odlewane ciśnieniowo aluminium, hermetyczne IP67.

Uniwersalny: pełna dowolność wyboru, odblokowanie od wewnątrz i od zewnątrz, dwa modele: odblokowanie przy pomocy klucza lub dźwigni dowolnie łączonych i łatwo uruchamianych jedną ręką.

Prosty w użytkowaniu: standardowy kąt otwarcia max. 110°, opcjonalnie nawet 180°.

Zalecana centrala sterująca MC824H:

  • Do dwóch siłowników 24V z enkoderem,
  • Technologia BLUEBUS,
  • Inteligentna: siłowniki w czasie programowania automatycznie zapamiętują położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie), diody LED sygnalizują włączone funkcje,
  • Zaawansowana: tylko trzy przyciski programowania, regulacja trybu pracy czasu otwierania, itp.,
  • Wygodna: funkcja częściowego otwarcia bramy (funkcja furtki),
  • Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi PS324 (opcja), siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

* Przy standardowej instalacji, z wykluczeniem faz przyspieszania i zwalniania.

Karta produktu (0 kB)

Deklaracja zgodności (Zaloguj się aby pobrać)>

Ulotka (0 kB)