Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Mhouse - zestawy do samodzielnego montażu

Mhouse to marka oferująca systemy automatyki przydomowej do samodzielnego montażu zrzeszona w grupie Nice. Na rynku polskim produkty Mhouse dostępne są za pośrednictwem sieci marketów budowlanych. Każdy zestaw mieści się w jednym pudełku i zawiera wszystkie niezbędne elementy, które pozwalają na stworzenie własnego systemu automatyki.

Prosty montaż nie sprawi problemów żadnemu użytkownikowi. Proces instalacji nie wymaga wykonania żadnych spawów. Wszystkie elementy systemu automatyki wyposażone są w regulowane uchwyty. Podłączenia elektryczne również są niezwykle proste, a co więcej bezpieczne. Maksimum bezpieczeństwa zostało uzyskane dzięki niskonapięciowym podłączeniom. Jednym z najważniejszych rozwiązań stosowanych w automatyce Mhouse jest system ECSBUS, dzięki któremu można podłączyć wszystkie elementy tylko dwoma przewodami.  Akcesoria podłączane są w systemie bezpiecznego napięcia 24V. Wtyczki i gniazda oznaczone są specjalnymi kolorami, co ogranicza do minimum możliwość pomyłki przy instalacji. Co więcej, do wszystkich urządzeń dołączona jest intuicyjna instrukcja, przy pomocy której montaż przebiega szybko i sprawnie.

Dzięki współpracy z firmą Nice – producentem zaawansowanej technologicznie automatyki dla domu, w siłownikach Mhouse zastosowano wiele inteligentnych i nowatorskich rozwiązań, które pozwalają w pełni cieszyć się automatyzacją wjazdu. Do najważniejszych cech należy zaliczyć przede wszystkim funkcje autoprogramistyczne. Brama wjazdowa automatycznie rozpoznaje swoje skrajne położenia, co znacznie ułatwia oraz skraca czas instalacji. Wśród ważnych rozwiązań technologicznych należy także wymienić funkcje autodiagnostyczne, dzięki którym system automatyki sam sygnalizuje potencjalny błąd za pośrednictwem odpowiedniej liczby mignięć lampy ostrzegawczej.

W urządzeniach Mhouse zastosowano korpus wykonany z ciśnieniowego odlewu aluminiowego, co gwarantuje nie tylko odporność na usterki oraz zmieniające się warunki atmosferyczne, ale również zapewnia produktom elastyczność dopasowania architektonicznego. Dzięki tym zastosowaniom marka Mhouse doskonale współgra z każdym rodzajem architektury zarówno nowoczesną, jak i tradycyjną. Użytkowanie automatyki jest w pełni nieinwazyjne dla najbliższego otoczenia – silnik pracuje praktycznie bezszelestnie.

Mhouse to wyjątkowa linia produktów o włoskiej stylistyce, charakteryzująca się perfekcyjnym, dopracowanym wzornictwem, którego wyjątkowość jest zawsze rozpoznawalna. Dobry produkt to podstawa wysokiej jakości. Mhouse to dbałość o najdrobniejsze detale: najnowsza technologia, wysoka jakość materiałów, precyzyjne wykończenie.