Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Licencyjne szkolenie podstawowe od kwietnia na platformie e-learningowej

15 marca 2022
Licencyjne szkolenie podstawowe od kwietnia na platformie e-learningowej

Szkolenia przedłużające licencje na platformie e-learningowej oferowane przez Nice Polska cieszą się dużą popularnością. Z tego względu zdecydowaliśmy się uruchomienie dla naszych Partnerów Handlowych także szkoleń podstawowych w formie e-learningu. Miło nam poinformować Państwa, że ruszą one już od kwietnia 2022. Szkolenie podstawowe na platformie Sales On składa się z dwóch części, które należy odtworzyć w określonej kolejności, a po każdej z nich zaliczyć test. Pierwsza część szkolenia, nosi nazwę „Mechanika”, a druga „Elektronika”.


SZKOLENIE PODSTAWOWE

Szkolenie podstawowe jest przeznaczone dla Instalatorów współpracujących z Nice Polska firm. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiąznaniem współpracy z nami, prosimy o wypełnienie formularza znajdującego sie w zakładce "Dla Partnerów"

Dzięki zaliczeniu szkolenia podstawowego na platformie SalesOn:

  • Uczestnik otrzyma tytuł Licencjonowanego Instalatora Nice oraz licencję,
  • Kursant zdobędzie wiedzę niezbędną przy pracy z produktami Nice.

SZKOLENIE PRZEDLUŻAJĄCE LICENCJĘ INSTALATORA

W dalszym ciągu oferujemy na platformie e-learningowej szkolenia przedłużające licencję. Są one przeznaczone dla Instalatorów posiadających Licencję Nice, ktorzy chcą ja przedłużyć o kolejne dwa lata.

ZAPISY I HARMONOGRAM SZKOLEŃ

Na szkolenia można zapisać się po zalogowaniu do Strefy Partnera Nice, na stronie www.nice.pl lub poprzez kontakt z Opiekunem Handlowym z ramienia Nice Polska.