Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Zostań naszym Partnerem Handlowym

Produkty Nice dystrybuowane są przez sieć ponad 1500 autoryzowanych Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

Pozycja lidera branży i zaufanie do marki Nice jest niewątpliwą zasługą naszych Partnerów. Razem z naszymi Partnerami chcemy wyznaczać standardy pozwalające spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. 

Dlaczego warto?

Ciągły rozwój firmy, wdrażanie nowych rozwiązań, innowacyjnych technologii, a także funkcjonalnych produktów sprawia, że jesteśmy Partnerem godnym zaufania. Przestronna siedziba firmy, własny magazyn, dział serwisu i obsługi technicznej oraz dział szkoleń gwarantują wysoką jakość, stabilność oraz pewność profesjonalnej współpracy z naszymi Partnerami.

Współpraca z Nice Polska to także wsparcie techniczne, marketingowe i handlowe prowadzące do efektywnego rozwijania działalności biznesowej poprzez większe korzyści finansowe. Firmy partnerskie mogą liczyć na niezbędne do pracy informacje, materiały oraz narzędzia. Prowadzone przez pracowników Nice szkolenia sprzedażowe i produktowe  pozwalają na wspólny rozwój i ciągłe doskonalenie.

Prowadzone od wielu lat przez Nice programy motywacyjne  dla liderów sprzedaży produktów Nice od lat integrują środowisko firm aktywnych w sektorze automatyki domowej.

Program licencyjny Nice  pozwala naszym Partnerom, należącym do elitarnej grupy eksperckiej, posiadającej szereg przywilejów i uprawnień, na dokonywanie certyfikowanych montaży z wieloletnią gwarancją.

Zostań naszym Partnerem Handlowym

W przypadku zainteresowania współpracą handlową z Nice Polska prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Zawarte w nim dane będą podstawą nawiązania kontaktu ze strony przedstawiciela Działu Handlowego Nice Polska. Wkrótce skontaktuje się on z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Formularz "Zostań Partnerem Handlowym"