Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Fotokomórki

Brak obrazka

Fotokomórki to dodatkowe zabezpieczenie bramy automatycznej, zalecane jako gwarancja jej bezpiecznego użytkowania. Sam napęd, nawet najdokładniej dobrany, nie gwarantuje komfortowego i bezpiecznego korzystania z garażu. Fotokomórki działają niczym „oko bramy” - natychmiast zatrzymują pracę napędu, gdy w ich polu widzenia pojawia się przeszkoda, a brama automatycznie cofa się i wraca do pozycji otwartej. To idealne rozwiązanie, chroniące w szczególności dzieci czy zwierzęta przebywające w pobliżu garażu.

Fotokomórki MOFB do montażu zewnętrznego w technologii BLUEBUS

Fotokomórki należące do rodziny MOON, do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń to 30 m.

Dzięki poliwęglanowej obudowie są niezwykle trwałe i bezpieczne a nowoczesny, estetyczny wygląd świetnie wpisuje się w nowoczesną architekturę. Dodatkowo model wyposażony jest w nowoczesną technologię BlUEBUS, dzięki której podłączenie do centrali sterującej odbywa się z wykorzystaniem przewodu 2-żyłowego, co jest znacznym ułatwieniem podczas instalacji i zdecydowanie skraca jej czas.

Dostępna jest także wersja z możliwością regulacji kąta „widzenia” w zakresie 15° w poziomie (MOFOB).


Fotokomórki BF do montażu zewnętrznego

Klasyczne fotokomórki do montażu zewnętrznego o klasycznym, ponadczasowym kształcie. Mogą pracować na dwóch poziomach zasięgu - do 15 m i do 30 m.