Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Pilot 6-kanałowy roletowy ERATIME z zegarem

Cena brutto: 467,40 zł‚
Cena netto: 380,00 zł‚

Brak obrazka

Pilot 6-kanałowy roletowy ERATIME do 6 rolet lub 6 grup urządzeń, z wyświetlaczem LCD.

Sterowanie radiowe FLOR z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz, 4.5 miliarda kombinacji. Idealny do rolet, żaluzji, markiz, automatyki bramowej i oświetlenia.

Pilot z zegarem, automatyczne sterowanie do 100 zdarzeń tygodniowo (np. zamknięcie/otwarcie rolet o określonej porze dnia).

Ultracienki, do instalowania w płaskim uchwycie ściennym.

Zasięg do 200 m w otwartym terenie, do 35 m wewnątrz budynku.

Piloty ERATIME można wgrać do:
- silników roletowych Nice z wbudowaną centralą i radioodbiornikiem
- central serii TT oraz central A01/A02
- radioodbiorników 433.92 MHz z serii FLOR i ONE

Ten sam kod pilota może być zapamiętany przez więcej niż jedną roletę lub markizę w celu utworzenia grup - na jednym kanale możemy obsługiwać do kilkunastu silników roletowych.

Inteligentny: poprzez wprowadzenie szerokości geograficznej, automatycznie dostosowuje się do zmian czasu wschodu i zachodu słońca.

MemoGroup: wprowadzając pilota w taki tryb rano w poniedziałek, a wyłączając w niedzielę wieczorem, pilot zatrzymuje w pamięci rejestr wszystkich wykonanych zdarzeń (samouczenie). Dzięki temu pilot w kolejnych tygodniach będzie powtarzać wszystkie zapamiętane zdarzenia o każdej porze dnia i nocy.

Umożliwia częściowe otwieranie lub zamykanie rolety poprzez proste ustawienie czasu otwierania. Posiada funkcję aktywacji/dezaktywacji czujnika klimatycznego.

Umożliwia jednoczesne sterowanie do 6 urządzeń lub 6 niezależnych grup automatyki, nawet do zapamiętania 100 zdarzeń tygodniowo.

Tryb wakacyjny: losowe otwieranie i zamykanie rolet w ustalonym odstępie czasu symulujące obecność domowników.

Karta produktu (243.86 kB)

Deklaracja zgodności (Zaloguj się aby pobrać)>