Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

DOMIWSR - czujnik klimatyczny Domi

Cena brutto: 676,50 zł‚
Cena netto: 550,00 zł‚

Brak obrazka

Dwukierunkowy czujnik Wiatr-Słońce-Deszcz, zasilany z sieci elektrycznej.


Czujniki dostępne są w trzech różnych wersjach: wiatr-słońce, wiatr-słońce-deszcz i bezprzewodowy czujnik wiatr-słońce. Czujniki dwukierunkowe wiatr-słońce, wiatr-słońce-deszcz komunikują się z centralą droga radiową i są zasilane z sieci elektrycznej. Solarny, dwukierunkowy czujnik wiatr-słońce jest zasilany energią słoneczną. Ogniwa fotowoltaiczne zasilające czujnik zapewniają rezerwę energii i gwarantują optymalne i bezpieczne zarządzanie automatyką.

Produkty z serii Domi programuje się łatwo i intuicyjnie. Są kompatybilne z:

  • silnikami rurowymi Nice jednokierunkowymi,
  • silnikami rurowymi Nice dwukierunkowymi (maksymalnie dwoma),
  • centralami z wbudowanym radioodbiornikiem jedno i dwukierunkowym.

Nowa seria czujników jest kompatybilna z ekosystemem Yubii, co oznacza, że użytkownicy mogą zarządzać nimi za pośrednictwem aplikacji Yubii, tworząc dedykowane scenariusze, podnoszące komfort w naszych domach.

Czujniki Domi mają stopień ochrony IP55. Oznacza to, że dzięki trwalej konstrukcji, mają bardzo długą żywotność i są odporne na niekorzystne warunki klimatyczne, a w szczególności na wodę. Próg regulacji poziomu wiatru jest teraz wyższy i wynosi 120 km/h. Zoptymalizowana została również czułość na pionowe prądy powietrza.

Dzięki aplikacji MyNice Pro można w prosty sposób zmienić ustawienia fabryczne czujników. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu na ten temat. Można tu również zobaczyć procedurę parowania czujników z silnikami.


Instrukcja

Ulotka