Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

MODUS (MODUSK280.01) - zestaw do bram przesuwnych

Cena brutto: 3 444,00 zł‚
Cena netto: 2 800,00 zł‚

Brak obrazka

Siłowniki elektromechaniczne z ramieniem łamanym do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2,8 m i ciężarze do 300 kg.

Przeznaczone do montażu na bardzo szerokich słupkach, nawet do 35 cm głębokości osadzenia zawiasu.

Mocny: moment obrotowy 650 Nm.

Posiada precyzyjną regulację mechanicznego wyłącznika krańcowego pozwalającą dokładnie ustawić skrzydła bramy na otwarciu i zamknięciu.

Napęd dostępny jest z standardowymi ramionami oraz dwoma opcjonalnymi ramionami z funkcją przesuwania i obracania dla każdego typu instalacji.

Solidna aluminiowa obudowa i 4-stopniowa przekładnia redukcyjna w całości wykonana ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości syntetycznego środka smarnego sprawiają, że Modus to niezniszczalna automatyka, która może pracować w każdej temperaturze otoczenia.

Dzięki silnikowi 24V i wysokiej prędkości pracy zestaw Modus można zainstalować w miejscach o dużej intensywności pracy.

Zintegrowany radioodbiornik: wbudowane radio, pamięć 170 nadajników.

Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi awaryjnemu BAT M016 i BAT K3 (opcja), siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

Zaawansowany: siła, tryb pracy, prędkość, czas automatycznego zamknięcia mogą być regulowane na kilku poziomach. Za pomocą modułu KINGKONNECT istnieje możliwość dokładnego ustawienia parametrów funkcji przez instalatora.

Moduł WI-CLAVIS umożliwia sterowanie automatyką z poziomu smartfona.

Funkcja częściowego otwarcia bramy w standardzie (funkcja furtki).