Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

JET 24 V (JET-K24.01) - zestaw do bram skrzydłowych

Cena brutto: 3 357,90 zł‚
Cena netto: 2 730,00 zł‚

Brak obrazka

Siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 3 m i ciężarze do 300 kg w wersji na 230 V i 24 V.

Przeznaczone do montażu na słupkach, nawet do 15 cm głębokości osadzenia zawiasu.

Idealnie wpisuje się w otoczenie każdej bramy. Dzięki eleganckiej aluminiowej obudowie, napęd Jet jest przykładem oryginalnej włoskiej stylistyki.

Łatwy montaż: po zamontowaniu siłownika wszystkie połączenia elektryczne mogą być wykonane od góry, ogranicznik krańcowy przy otwieraniu w standardzie.

Niezawodny i cichy: sercem napędu Jet jest mechaniczna przekładnia, zaprojektowana ze szczególnym naciskiem na największą trwałość. Wszystkie elementy obrotowe posiadają łożyska kulkowe, skutecznie eliminujące hałas i tarcia. Zastosowanie stali i brązu zapewnia trwałość i niezawodność nawet z od w ciężkich warunkach

Bezpieczny: amperometryczny system wykrywania przeszkód.

Zintegrowany radioodbiornik: wbudowane radio, pamięć 170 nadajników.

Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi awaryjnemu BAT MO16 i BAT K3 (opcja Jet 24V), siłowniki otworzą i zamkną bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

Zaawansowany: siła, tryb pracy, prędkość, czas automatycznego zamknięcia mogą być regulowane na kilku poziomach. Za pomocą modułu KINGKONNECT istnieje możliwość dokładnego ustawieni parametrów funkcji przez instalatora.

Moduł WI-CLAVIS umożliwia sterowanie automatyką z poziomu smartfona.

Zestaw do bram dwuskrzydłowych: 2 siłowniki samohamowne do bram o długości skrzydła do 3 m i ciężarze do 300 kg, centrala sterująca STARG824NG, 2 piloty 4-kanałowe STYLO4K, fotokomórki VIKY 30.