Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

LN432KM - zestaw do bram przesuwnych

Brak obrazka

Napęd umożliwiający automatyzację przesuwnych bram wjazdowych o maksymalnym ciężarze do 300 kg i 5 m długości. Ze względu na intuicyjne rozwiązania możliwa jest bezproblemowa samodzielna instalacja, która nie powinna żadnemu użytkownikowi przysporzyć większych problemów.

Zastosowany system Moovo BUS pozwala na montaż dodatkowych urządzeń nawet użytkownikowi nieposiadającemu zbyt dużego doświadczenia - podłączenie odbywa się bowiem za pomocą oznakowanych wtyczek. Zastosowanie niskonapięciowych przewodów gwarantuje wysokie bezpieczeństwo podłączeń. Bezpieczeństwo to także automatyczne wykrywanie przeszkody oraz zwalnianie w końcowej fazie otwierania i zamykania bramy.

Centrala LN posiada zaawansowane cechy autodiagnostyczne (identyfikacja i komunikacja usterek) oraz autoprogramowania (dopasowywanie najlepszych parametrów bramy wjazdowej). W przypadku braku zasilania istnieje możliwość łatwego wysprzęglenia siłownika w celu ręcznego otwarcia bramy. Przy zastosowaniu dodatkowych baterii MB możliwe jest wykonanie 10 otwarć i zamknięć nawet w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej.

W centrali LN istnieje możliwość wyboru jednej z czterech prędkości przesuwu, a także regulacji zwalniania, czasu przerwy czy czułości na przeszkody.