Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

XW432KM - zestaw do bram skrzydłowych

Brak obrazka

Siłownik XW432 służy do automatyzacji dwuskrzydłowych bram wjazdowych o szerokości skrzydła do 2.0 m i ciężarze do 180 kg. Instalacja odbywa się bez jakiejkolwiek potrzeby spawania. Montaż odbywa się za pomocą uchwytów mocujących – wielopozycyjnych regulowanych i przykręcanych.

Zastosowany system Moovo BUS pozwala na montaż dodatkowych urządzeń nawet użytkownikowi nieposiadającemu zbyt dużego doświadczenia - podłączenie odbywa się bowiem za pomocą oznakowanych wtyczek. Zastosowanie niskonapięciowych przewodów gwarantuje wysokie bezpieczeństwo podłączeń. Bezpieczeństwo to także automatyczne wykrywanie przeszkody oraz zwalnianie w końcowej fazie otwierania i zamykania bramy.

Siłownik posiada zaawansowane cechy autodiagnostyczne (identyfikacja i komunikacja usterek) oraz autoprogramowania (dopasowywanie najlepszych parametrów bramy wjazdowej). W przypadku braku zasilania istnieje możliwość łatwego wysprzęglenia siłownika w celu ręcznego otwarcia bramy. Przy zastosowaniu dodatkowych baterii MB możliwe jest wykonanie 10 otwarć i zamknięć nawet w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Standardowo istnieje możliwość wyboru jednej z czterech prędkości otwarcia, a także regulacji zwalniania, czasu przerwy czy czułości na przeszkody.