Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

XA432KM - zestaw do bram skrzydłowych

Brak obrazka

Napęd do otwierania bram dwuskrzydłowych przeznaczony do instalacji na szerokich słupkach. Pozwala na automatyzację bram uchylnych o długości skrzydła do 1,8 m i ciężarze do 250 kg. Siłowniki wykonane z trwałego metalu (zarówno korpus, jak i ramię). Jeden siłownik pozwala także na automatyzację furtek.

Zastosowany system Moovo BUS pozwala na montaż dodatkowych urządzeń nawet użytkownikowi nieposiadającemu zbyt dużego doświadczenia - podłączenie odbywa się bowiem za pomocą oznakowanych wtyczek. Zastosowanie niskonapięciowych przewodów gwarantuje wysokie bezpieczeństwo podłączeń. Bezpieczeństwo to także automatyczne wykrywanie przeszkody oraz zwalnianie w końcowej fazie otwierania i zamykania bramy.

Wbudowana centrala posiada zaawansowane cechy autodiagnostyczne (identyfikacja i komunikacja usterek) oraz autoprogramowania (dopasowywanie najlepszych parametrów bramy wjazdowej). W przypadku braku zasilania istnieje możliwość łatwego wysprzęglenia siłownika w celu ręcznego otwarcia bramy. Przy zastosowaniu dodatkowych baterii MB możliwe jest wykonanie 10 otwarć i zamknięć nawet w przypadku przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Siłownik oferuje możliwość wyboru jednej z czterech prędkości otwarcia, a także regulacji zwalniania, czasu przerwy czy czułości na przeszkody.