Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

SPY800BDKCE - zestaw do bram garażowych

Cena brutto: 1 107,00 zł‚
Cena netto: 900,00 zł‚

Brak obrazka

SPY800BDKCE - zestaw do bram garażowych, do bram posesyjnych.

Samohamowny siłownik elektromechaniczny 24 Vdc do bram posesyjnych o powierzchni bramy 2 2 do 10 m (650N) lub 12,5 m (800N), z zębatką w szynie pociągowej. Współpracuje z szynami: SPYRAIL321, SPYRAIL162 oraz SPYRAIL081.

Funkcjonalny i stylowy: siłownik jest jedynym zespołem, który porusza się wzdłuż szyny (bez łańcucha). Idealny dla każdej architektury.

Poręczny: oddzielna centrala, wygodniejsza dla programowania i serwisowania. Wbudowane oświetlenie LED. Trzy wygodne przyciski dla sterowania bramą.

Szybki w montażu: modułowa szyna z zamontowanymi już akcesoriami. Łatwe do ustawienia krańcówki, przesuwane wzdłuż szyny. Brak konieczności instalowania łańcucha.

Łatwe podłączenie fotokomórek w systemie BLUEBUS: potrzebne tylko dwa przewody dla przyłączenia do centrali fotokomórek i innych akcesoriów z technologią BLUEBUS.

Łatwy w programowaniu: proste i szybkie programowanie podstawowe, z procedurą "Quick Setup". Uproszczone programowanie zaawansowane za pomocą O-View.

System wysprzęglania typu ON/OFF: pierwsze pociągnięcie linki wysprzęglaka napęd, kolejne - zasprzęgla go w dowolnym położeniu wzdłuż szyny.

Oszczędny w eksploatacji i bezpieczny dla środowiska: w trybie czuwania (stand-by) pobiera z sieci tylko 0,5 W. Przy zasilaniu z akumulatora awaryjnego lub zestawu słonecznego SOLEMYO - pobiera w trybie czuwania zaledwie 0,1 W.

Niewrażliwy na awarie zasilania: ciągłość pracy zapewni akumulator awaryjny PS324 (opcja).

Bezpieczny: wykrywanie przeszkody, kontrola mocy silnika podczas manewru, komunikaty diagnostyczne poprzez lampę ostrzegawczą i oświetlenie pomocnicze. Regulowane fazy przyspieszania na początku i zwalniania pod koniec manewru.

Gotowy do współpracy z najnowszą generacją rezystancyjnych listew krawędziowych w standardzie 8.2 kOhm.

Ułatwienia transportowe: dla łatwiejszego transportu i magazynowania szyny pociągowe są dostępne w długościach: pojedynczy profil 3.2 m lub dwie sekcje po 1.6 m każda. Dodatkowo dostępna przedłużka 0.8 m.

Parametr Jednostka Wartość
Zasilanie/Zasilanie silnika V 230 ± 10%
Moc pobierana max. W 300
Stopień zabezpieczenia IP 40
Prędkość m/s 0.14
Siła uciągu N 800
Temperatura pracy °C min/max -20 do +50
Intensywność pracy cykle na dzień 300
Wymiary mm 380x380x125
Ciężar kg 3.4

Karta produktu