Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

AIR - NOWOŚĆ!

Cena brutto: 638,37 zł‚
Cena netto: 519,00 zł‚

Brak obrazka

Naścienny, bezdotykowy nadajnik radiowy do sterowania jednym, lub grupą urządzeń automatyki.

Uniwersalny i elegancki.
Nowy naścienny nadajnik Air o eleganckim wyglądzie i nienagannym wzornictwie, jest idealnym rozwiązaniem we wszystkich przypadkach, gdy użytkownik musi mieć założone rękawiczki lub nie może używać rąk, na przykład w środowiskach medycznych lub sterylnych, w kuchniach restauracji i hoteli lub w innych komercyjnych kontekstach. Air jest także idealnym rozwiązaniem dla użytkowników pragnących delektować się elegancją i współczesnym stylem w domu lub w biurze.

Zaawansowany i ekskluzywny
Air ułatwia interakcję z systemem automatyki: ustawienie żaluzji wymaga tylko prostego ruchu dłoni, bez dotykania urządzenia. Nadajnik potwierdza rozpoznanie ruchu za pomocą migającego sygnału LED, przekształcając polecenie w manewr rolety.

Łatwa instalacja.
Jako urządzenie bezprzewodowe, zasilane bateryjnie, Air może być montowany w dowolnym miejscu na ścianie, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek prac budowlanych. Żadnych kabli.

Efektywność energetyczna.
Air jest wyposażony w czujnik, ktory wykrywa gdy dłoń znajduje się w pobliżu: podświetlenie włącza się tylko wtedy, gdy wykryta jest obecność osoby, co zmniejsza zużycie baterii.

Wydłużony czas działania.
Zasilanie przez dwie baterie AAAA 1,5 Vdc, przez okres około dwoch lat, przy średnio 10 transmisjach dziennie.

 

Karta produktu