Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

AGIO - NOWOŚĆ!

Brak obrazka

4-kanałowy nadajnik radiowy AGIO do sterowania.

4-kanałowy nadajnik radiowy do sterowania oświetleniem, roletami, żaluzjami i innymi urządzeniami elektrycznymi z funkcją on-off oraz ściemniaczem.

Pełna integracja ze światłem - Agio potrafi włączyć oświetlenie i sterować jego intensywnością, uruchamiać rolety, żaluzje i inne urządzenia elektryczne, gwarantując pełną kontrolę nad dowolnymi źródłami światła w budynku, zarówno sztucznymi, jak rownież naturalnymi.

Elegancki - obudowa z poliwęglanu i ABS w 3 kolorach, z błyszczącym wykończeniem: biały beskidzki (RAL 9016), czarny głęboki (RAL 9005) i czerwony karminowy (RAL 3002).

Inteligentny - w nocy przyciski Agio podświetlą się, gdy przybliżysz do nich dłoń, a jej ruch po okręgu zapali wbudowane punktowe oświetlenie, skierowane w dół.

Praktyczny - podstawka z ładowarką – nabiurkowa lub naścienna - pracuje indukcyjnie: po prostu położ Aigo na podstawce a zawsze będzie naładowany dla wielu godzin działania. Dzięki wejściu USB podstawka może być łatwo użyta do ładowania urządzeń mobilnych, jak smartfony czy tablety.

Karta produktu