Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

ERATIME

Cena brutto: 467,40 zł‚
Cena netto: 380,00 zł‚

Brak obrazka

Sterowanie radiowe ERATIME z kodem dynamicznie zmiennym.

Sterowanie radiowe FLOR z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz, 4.5 miliarda kombinacji. Idealny do rolet, żaluzji, markiz, automatyki bramowej i oświetlenia.

Pilot z zegarem, automatyczne sterowanie do 100 zdarzeń  tygodniowo (np. zamknięcie/otwarcie rolet o określonej porze dnia).

Ultracienki, do instalowania w płaskim uchwycie ściennym.

Zasięg do 200 m w otwartym terenie, do 35 m wewnątrz budynku.

Piloty ERATIME można wgrać do:

- silników roletowych Nice z wbudowaną centralą i radioodbiornikiem

- central serii TT oraz central A01/A02

- radioodbiorników 433.92 MHz z serii FLOR i ONE

 

Ten sam kod pilota może być zapamiętany przez więcej niż  jedną roletę lub markizę w celu utworzenia grup - na jednym kanale możemy obsługiwać do kilkunastu silników roletowych.

Inteligentny: poprzez wprowadzenie szerokości geograficznej, automatycznie dostosowuje się do zmian czasu wschodu i zachodu słońca.

MemoGroup: wprowadzając pilota w taki tryb rano w poniedziałek, a wyłączając w niedzielę wieczorem, pilot zatrzymuje w pamięci rejestr wszystkich wykonanych zdarzeń (samouczenie). Dzięki temu pilot w kolejnych tygodniach będzie powtarzać wszystkie zapamiętane zdarzenia o każdej porze dnia i nocy.

Umożliwia automatyzacje rolety, np. częściowe otwieranie lub zamykanie poprzez proste ustawienie czasu otwierania. Posiada funkcję aktywacji/dezaktywacji czujnika klimatycznego.

Umożliwia jednoczesne sterowanie do 6 urządzeń lub 6 niezależnych grup automatyki, nawet do zapamiętania 100 zdarzeń tygodniowo.

Tryb wakacyjny: losowe otwieranie i zamykanie rolet w ustalonym odstępie czasu symulujące obecność domowników.

PRAKTYCZNE FUNKCJE PILOTA ERA TIME

1. Szerokość geograficzna:

Wprowadzając szerokość geograficzną miejsca używania pilota, automatycznie pilot dopasuje godzinę wschodu i zachodu słońca. Dzięki temu możliwe jest otwieranie rolet podczas wschodu słońca oraz zamykanie podczas zachodu bez potrzeby programowania dodatkowych zdarzeń. ERA TIME mimo zmieniających się pór roku automatycznie dostosuje się do zmian czasu.

2. Tryb automatyczny/tryb ręczny (Nice Time):

Tryb ten używany jest do przerywania trybu automatycznego i przyłącznia do trybu ręcznego na czas zaprogramowany przez użytkownika. Np. Dla mycia okien można tak zaprogramować system, aby zawiesił wykonywanie wszystkich ustalonych zdarzeń automatycznych i przełączył się do trybu ręcznego. Po upływie zaprogramowanego czasu, pilot ponownie przełączy się na działanie automatyczne.

3. Słońce SUN ON/OFF:

Funkcja ta aktywuje i dezaktywuje czujnik klimatyczny wiatru, słońca i deszczu. Istnieje możliwość wyboru, które urzadzenia połączone z czujnikiem wiatru powinny reagować również na zmiany światła słonecznego. 

4. MemoGroup

Funkcja ta umożliwia jednoczesne i niezależne sterowanie do 6 rolet lub grup rolet. Dodatkowo moznaa sterować wybranymi silnikami oraz przypisać im specjalne funkcje oraz dni pracy. Np. Aktywowanie funkcji "Szerokość geograficzna" tylko dla rolet w sypialni spowoduje otwieranie i zamykanie ich razem ze wschodem i zachodem słońca. 

5. "Tryb wakacyjny":

Funkcja ta otwiera i zamyka rolety losowo, symulując obecność domowników, zniechęcając do próby włamania.

6. "Częściowe otwarcie":

Funkcja ta umożliwia częściowe otwieranie i zamykanie rolet poprzez proste zaprogramowanie czasu otwierania tak, aby zawsze otrzymać prawidłowe oświetlenie pomieszczenia. 

7. "Easy program"

Wyjątkowy tryb pracy pilota dzięki, któremu nie musisz ustawiać żadnych zdarzeń zaprogramowanych urządzeń. W trybie tym pilot prowadzi dziennik uruchamianych zdarzeń przez użytkownika w ciągu tygodnia i je automatycznie zapamiętuje. Dzięki temu można je automatycznie powtarzać w następnych tygodniach. 

 

 

Karta produktu

Deklaracja zgodności