Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Misja i wizja

Misja i wizja

Misją firmy Nice jest zagwarantowanie, by Twoje codzienne wyjście i powrót do domu były wygodne i komfortowe, przy jednoczesnym połączeniu funkcjonalności i wyjątkowego designu produktów tak, by w pełni oddawały charakter Twojego wnętrza. Nice to lepsza jakość życia dzięki przyjaznej domowej rzeczywistości.


 
Wizja to dążenie do tego, by nieprzerwanie mieć pozycję światowego lidera w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki domowej dzięki kompleksowej ofercie inteligentnych, atrakcyjnych, funkcjonalnych oraz przyjaznych dla użytkowników produktów.

 

PO PROSTU NICE KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Celem Nice jest poprawa jakości życia poprzez uproszczenie codziennych czynności. Oferujemy funkcjonalne produkty o niepowtarzalnym wzornictwie, które pozwalają ludziom opuścić dom i powrócić do niego ciesząc się tymi chwilami.


Nice – świat bez barier - wolność wszędzie i dla każdego...

Nice F.e.e.l to specjalny projekt, który ma na celu ułatwianie życie osobom z ograniczeniami ruchowymi – osobom w podeszłym wieku lub niepełnosprawnym. Nice wspiera zarówno działania prowadzone przez organizacje zewnętrzne, jak również firma sama inicjuje i rozwija projekty  społecznie odpowiedzialne, dzięki którym życie osób niepełnosprawnych może być łatwiejsze. Jedną z takich inicjatyw było uruchomienie, we współpracy z uczelnią Padua‘s School of Design, specjalnego kierunku studiów dyplomowych poświęconych rozwojowi systemów automatyki dla osób niepełnosprawnych.