Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Nice Włochy

Nice Włochy

Nice jest włoską firmą, która została założona w 1993 roku przez Lauro Buoro. Siedziba firmy i zaplecze projektowo produkcyjne mieści się w miejscowości Oderzo, niedaleko Wenecji. Na początku działalności asortyment firmy ograniczał się do pilotów i akcesoriów przeznaczonych do automatyzacji bram wjazdowych oraz garażowych, obecnie Grupa jest światowym liderem w zakresie Home Automation, Home Security i Smart Home. Grupa Nice realizuje strategię rozwoju i światowej ekspansji na nowe rynki i obszary działalności w celu rozszerzenia gamy konfigurowalnych, przyjaznych dla użytkownika systemów. Jednocześnie firma wzmacnia swoją markę konkurując na coraz to nowych segmentach rynku.

Obecnie firma posiada osiem jednostek produkcyjnych i siedem ośrodków badawczo-rozwojowych z personelem liczącym 2.300 pracowników. W laboratoriach Nice każdego dnia przeprowadzone są rygorystyczne testy w celu zagwarantowania najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa produktów. Wysokiej jakości rozwiązania umiejętnie łączą technologię, wzornictwo, innowacyjność, technologię cyfrową z łatwością obsługi.

W 2018 roku Grupa dokonała sześciu strategicznych przejęć europejskich i amerykańskich przedsiębiorstw działających zarówno w sektorze automatyki dla domu, jak i Smart Home.

Budynek pierwszej siedziby firmy do dziś służy za dział badań i rozwoju Nice. W 2015 roku oddano do użytku nowy, innowacyjny budynek TheNicePlace. Jego zadaniem jest inspirowanie pracowników oraz kontrahentów firmy. Odbywają się tu szkolenia, konferencje branżowe, panele dyskusyjne i techniczne burze mózgów. Architektura budynku odzwierciedla zarówno charakter firmy, jak i jej produktów – dynamiczny, nowoczesny i zorientowany przyszłościowo. Dobre samopoczucie człowieka we wnętrzu, w którym przebywa, to priorytet w działalności Nice. Filozofia ta przejawia się nie tylko w produktach, które firma dostarcza konsumentom. Widać to także doskonale w projekcie siedziby głównej. W architekturze budynku widać także troskę o środowisko, a zielone elementy pojawiają się także w jego wnętrzu.

Włoski, kreatywny sposób bycia, jest podstawą rozwoju firmy. Mierzyć wysoko, nie zapominając o korzeniach, to filozofia, o której pamiętają włoscy właściciele Nice.

Więcej informacji na stronie: www.niceforyou.com