Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Nice Włochy

Nice Włochy

Nice jest włoską firmą, która została założona w 1993 roku przez Lauro Buoro. Siedziba firmy i zaplecze projektowo produkcyjne mieści się w miejscowości Oderzo, niedaleko Wenecji. Na początku działalności asortyment firmy ograniczał się do pilotów i akcesoriów przeznaczonych do automatyzacji bram wjazdowych oraz garażowych. Obecnie Nice Włochy są liderem w produkcji produktów z zakresu automatyki dla domu i przemysłu, oferując automatykę do bram wjazdowych, garażowych, systemy parkingowe, automatykę do rolet, markiz i żaluzji oraz systemy alarmowe.


Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że od roku 2006 firma jest notowana na Mediolańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a od 1995 roku sukcesywnie rozszerza swój zasięg geograficzny, zdobywając nowe rynki.

Budynek pierwszej siedziby firmy do dziś służy za dział badań i rozwoju Nice. W 2015 roku oddano do użytku nowy, innowacyjny budynek TheNicePlace. Jego zadaniem jest inspirowanie pracowników oraz kontrahentów firmy. Odbywają się tu szkolenia, konferencje branżowe, panele dyskusyjne i techniczne burze mózgów. Architektura budynku odzwierciedla zarówno charakter firmy, jak i jej produktów – dynamiczny, nowoczesny i zorientowany przyszłościowo. Dobre samopoczucie człowieka we wnętrzu, w którym przebywa, to priorytet w działalności Nice. Filozofia ta przejawia się nie tylko w produktach, które firma dostarcza konsumentom. Widać to także doskonale w projekcie siedziby głównej. W architekturze budynku widać także troskę o środowisko, a zielone elementy pojawiają się także w jego wnętrzu.

Włoski, kreatywny sposób bycia, jest podstawą rozwoju firmy. Mierzyć wysoko, nie zapominając o korzeniach, to filozofia, o której pamiętają włoscy właściciele Nice.

Więcej informacji na stronie: www.niceforyou.com