Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Grupa Nice

Grupa Nice

Nice to silna, międzynarodowa grupa, na którą składa się dziś 20 oddziałów na całym świecie. Produkty Nice dostępne są w ponad 100 krajach, a ich sprzedaż odbywa się za pośrednictwem profesjonalnej siecisprzedaży (produkty marki Nice) oraz sieci handlowych segmentu DIY (marki Mhouse i Moovo).

Od 2010 roku spółka sukcesywnie realizuje przyjętą strategię rozwoju na rynkach międzynarodowych. Odbywa się to głównie poprzez strategiczne akwizycje spółek, dzięki którym Nice nie tylko umacnia swoją pozycje na nowych obszarach geograficznych, lecz także wzbogaca swoją ofertę produktową oferując klientom coraz bardziej kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki domowej.

 

Włoskie serce – międzynarodowy umysł

Włoski, kreatywny sposób bycia, jest podstawą rozwoju firmy. Mierzyć wysoko, nie zapominając o korzeniach, to filozofia, o której pamiętają włoscy właściciele Nice.

Zasięg geograficzny

Dziś grupa Nice swym zasięgiem obejmuje całą wschodnią i zachodnią Europę, a także takie rynki jak Chiny, Stany Zjednoczone, Amerykę Południową, Bliski Wschód i Afrykę.

Więcej informacji na stronie: www.thenicegroup.com