Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Grupa Nice

Grupa Nice

Nice to silna, międzynarodowa grupa, na którą składają się dziś 24 oddziały na całym świecie. Produkty Nice dostępne są na 5 kontynentach, w ponad 100 krajach, a ich sprzedaż odbywa się za pośrednictwem profesjonalnej sieci sprzedaży oraz sieci handlowych segmentu DIY.

Od 2010 roku spółka sukcesywnie realizuje przyjętą strategię rozwoju na rynkach międzynarodowych. Odbywa się to głównie poprzez strategiczne akwizycje spółek, dzięki którym Nice nie tylko umacnia swoją pozycje na nowych obszarach geograficznych, lecz także wzbogaca swoją ofertę produktową oferując klientom coraz bardziej kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki domowej, Home Security oraz Smart Home.

W portfolio produktów Grupa Nice ma już m.in. systemy kontroli dostępu i systemy antywłamaniowe (brazylijska spółka Linear Equipmentos), rozwiązania z sektora Home Security (amerykańska firma Abode Systems Inc.), systemy automatyki domowej (włoska firma V2 i ACM, KINGgates) czy produkty do automatyzacji rolet, markiz i żaluzji (niemieckie elero). Grupa Nice w roku 2018 przejęła też polską firmę Fibar Group – producenta zaawansowanych rozwiązań z segmentu smart home i internetu rzeczy, dzięki czemu wzbogaciła się o nowe produkty i technologie. 

Włoskie serce – międzynarodowy umysł

Włoski, kreatywny sposób bycia, jest podstawą rozwoju firmy. Mierzyć wysoko, nie zapominając o korzeniach, to filozofia, o której pamiętają włoscy właściciele Nice.

Zasięg geograficzny

Dziś grupa Nice swym zasięgiem obejmuje 5 kontynentów.

 

Więcej informacji na stronie: www.niceforyou.com