Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Nice Polska

Polski oddział Nice powstał w 1996 roku. Byliśmy jedną z pierwszych zagranicznych filii włoskiej grupy Nice. W okresie naszej, ponad 25-letniej obecności na polskim rynku nasz asortyment powiększył się od prostych rozwiązań do kompleksowej oferty uzupełniających się produktów.

Na przestrzeni lat firma została liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, zwiększając znacząco świadomość marki wśród obecnych i przyszłych użytkowników oraz silnie rozbudowując sieć profesjonalnej dystrybucji.

Siedziba Nice Polska - panorama

Obecnie nasza sieć dystrybucji składa się z ponad 1500 Partnerów Handlowych z obszaru całej Polski. Codzienne kontakty z nimi ułatwia nam centralna lokalizacja naszej firmy w podwarszawskim Pruszkowie.

Siedziba firmy

W siedzibie firmy, oprócz powierzchni biurowej i konferencyjnej, znajduje się centralny magazyn, z którego produkty Nice dystrybuowane są do Partnerów Handlowych w całej Polsce. Tu również działa dział serwisu oraz dział obsługi technicznej, służący codzienną pomocą i poradą techniczną naszym autoryzowanym serwisantom i montażystom. Siedziba Nice Polska jest doskonale przygotowana do przeprowadzania szkoleń technicznych, które odbywają się  centrum szkoleniowym z bramkami treningowymi oraz nowoczesnej wzorcowni automatyki roletowej.

Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów oraz instalatorów do marki Nice oraz przyjęta strategia dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów, stały się przesłanką do wprowadzenia na rynek dodatkowych linii produktowych. Obecnie Nice oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych, wideodomofony oraz rozwiązania Smart Home.

Zespół Nice

"Pasja i przekonanie daje nam pewność, a pewność motywuje nas do działania..."

Atutem Nice Polska od samego początku był mocny zespół, składający się z zaangażowanych i oddanych swojej pracy osób. Wielu z nich jest z firmą od początku jej istnienia na polskim rynku. To właśnie dzięki wykwalifikowanej kadrze udało nam się zbudować zaufanie wśród kontrahentów. Właściwa organizacja zarządzania w firmie daje członkom naszego zespołu dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji, dzięki czemu osiągamy wysoką efektywność pracy. Dziś zespół Nice Polska to ponad 60 osób, pracujących w dziale handlowym, marketingu, technicznym, IT oraz w księgowości.

Wspieramy wspólne pasje

Od blisko 20 lat Nice wspiera polski sport. Działania, które zrodziły się z pasji, dzisiaj stanowią przemyślaną i spójną strategię marketingową, która pozwala na zwiększenie świadomości marki wśród obecnych oraz przyszłych użytkowników produktów Nice oraz daje marce bardzo duży zwrot reklamowy. Przypominamy, że na przestrzeni ostatnich lat Nice był m.in. sponsorem żużlowej reprezentacji Polski czy oficjalnym partnerem rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy.

 

Plan połączenia spółek - 31.10.2023

Pobierz dokument