Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

3 lata gwarancji Moovo

Z przyjemnością pragniemy poinformować Państwa o naszej akcji promocyjnej – „3 lata gwarancji Moovo”. Proponujemy użytkownikom automatyki możliwość przedłużenia gwarancji do 3 lat. To kolejny krok w celu utrzymania najwyższego poziomu obsługi posprzedażowej oraz następstwo przekonania o jakości wykonania oraz niezawodności produktów marki Moovo.

Od 01.01.2014 r. do wszystkich naszych produktów dołączana jest nowa karta gwarancyjna (w spornych przypadkach o zakwalifikowaniu produktu do akcji promocyjnej decyduje paragon zakupu). Umożliwia ona przedłużenie standardowej 2-letniej gwarancji o jeden dodatkowy rok. Procedura przedłużenia gwarancji jest bardzo prosta.

Między 22 a 24 miesiącem eksploatacji użytkownik automatyki zobowiązany jest zlecić płatny przegląd serwisowy autoryzowanemu instalatorowi Moovo. Fakt wykonania przeglądu odnotowany zostanie w karcie gwarancyjnej. Wpis w karcie gwarancyjnej jest jedynym dokumentem potwierdzającym przedłużenie okresu gwarancji.

„3 lata gwarancji Moovo” to kolejna akcja, która pokazuje firmę Nice – właściciela brandu Moovo jako elastyczne oraz nieustannie dopasowujące się do rosnących oczekiwań konsumentów przedsiębiorstwo.

 

Przedłużenie gwarancji - Krok po kroku

1. Dokonaj zakupu automatyki Moovo w jednym ze sklepów Castorama. Lista firm jest dostępna tutaj.

2. Między 22 a 24 miesiącem od daty zakupu skontaktuj się z jednym z autoryzowanych instalatorów Moovo, który dokona płatnego przeglądu technicznego. Lista autoryzowanych instalatorów znajduje się tutaj.

3. Sprawdź, czy dokonany został odpowiedni wpis w karcie gwarancyjnej. Jest on jedynym potwierdzeniem przedłużenia gwarancji.

4. Ciesz się z dodatkowego roku gwarancji automatyki Moovo!