Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Moovo Professional to jedna z marek zrzeszonych w grupie Nice oferująca zestawy automatyki przydomowej do samodzielnego montażu, o zwiększonej wydajności. Linia produktów Moovo Professional dostępna jest w sprzedaży za pośrednictwem sieci marketów budowlanych Castorama. Moovo Professional to mocne, profesjonalne i niezawodne produkty, z trwałymi mechanicznymi rozwiązaniami, zaawansowane elektronicznie.

Oferta produktów Moovo obejmuje trzy zestawy: do automatyzacji bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych. Zestawy do bram wjazdowych (skrzydłowych i przesuwnych) cechują się bardzo dużą wydajnością do 50 cykli na godzinę! Aluminiowe odlewy korpusów, mechaniczne przekładnie cechuje wysoka odporność na zużycie. Zaawansowana elektronika pozwala na korzystanie z wielu inteligentnych funkcji takich jak na przykład: wejście uniwersalne AUX pozwalające na obsługę elektrozamka lub oświetlenia zewnętrznego sterowanego pilotem. 

Instalacja urządzeń jest prosta oraz nie wymaga większego doświadczenia czy przygotowania. Wsparcie techniczne grupy Nice daje marce Moovo Professional przewagę nad konkurentami w ekonomicznym segmencie rynku automatyki.