<script type='text/javascript'>/*<![CDATA[*/ var src = (('https:' == document.location.protocol) ? 'https://' : 'http://'); new Image().src = src+'adsearch.adkontekst.pl/deimos/tracking/?tid=88713&reid=1009&expire=720&nc='+new Date().getTime(); /*]]>*/</script>
Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

elero logo

Firma elero, z siedzibą w Beuren k. Stuttgartu, jest jednym z największych światowych producentów napędów elektrycznych i sterowników do rolet, instalacji przeciwsłonecznych i bram. Inny zakres działania firmy obejmuje prace nad rozwojem i produkcją elektrycznych napędów liniowych. Przedstawicielstwa firmy elero zlokalizowane są we Francji, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Indiach, USA, Singapurze, Australii i Szwecji.

Paleta produktów firmy elero jest wielostronna i oferuje szeroki asortyment napędów i sterowników, jak również bogaty wybór akcesoriów elektrycznych i mechanicznych. Możliwości ich zastosowania sięgają od rolet poprzez żaluzje, markizy i okiennice aż po bramy rolowane i segmentowe. Firma znana jest z pionierskich osiągnięć technologicznych i z produktów o jakości na najwyższym poziomie.

Firma elero posiada od 1994 r. certyfikat DIN EN ISO 9001, a w 2012 roku została przejęta przez grupę Nice.

Elero