Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

NiceHome

NiceHome

NiceHome to marka przeznaczona do samodzielnego montażu. Na rynku polskim produkty NiceHome dostępne są w sieci marketów budowlanych Leroy Merlin od kwietnia 2019 roku. Marka zastąpiła produkty mhouse, które zostały wycofane z produkcji z końcem roku 2018.  Automatyka z rodziny NiceHome jest w pełni kompatybilna z akcesoriami mhouse (te same drogi radiowe).

Siłowniki NiceHome wyróżniają się nowoczesnym designem, niezawodnością, wysoką jakością użytych komponentów, prostotą programowania oraz uruchamiania. Urządzenia są także bezpieczne do montowania i użytkowania. Istnieje możliwość ich zintegrowania z systemami roletowymi.

Z końcem 2018 roku, decyzją Zarządu włoskiej spółki Nice SpA zakończona została produkcja siłowników serii mhouse. W Polsce zastąpią je produkty NiceHome, które są sprzedawane z powodzeniem w sieciach marketów DIY we Włoszech czy Francji już od 2017 roku. Tym posunięciem Grupa chce wzmocnić markę Nice oraz budować spójną strategię sprzedaży w europejskich sieciach marketowych.

Każdy zestaw mieści się w jednym pudełku i zawiera wszystkie niezbędne elementy, które pozwalają na stworzenie własnego systemu automatyki.

Prosty montaż nie sprawi problemów żadnemu użytkownikowi. Proces instalacji nie wymaga wykonania żadnych spawów. Wszystkie elementy systemu automatyki wyposażone są w regulowane uchwyty. Podłączenia elektryczne również są niezwykle proste, a co więcej bezpieczne. Maksimum bezpieczeństwa zostało uzyskane dzięki niskonapięciowym podłączeniom.

W skład rodziny NiceHome wchodzą siłowniki przeznaczone do automatyzacji bram skrzydłowych, przesuwnych jak i bram garażowych. Dodatkowo w sprzedaży są zestawy solarne SoleKit, dzięki którym nie ma potrzeby korzystania z kabli zasilających.

Wszystkie siłowniki NiceHome są objęte 36 miesięczną gwarancją (pod warunkiem wykonania przeglądu gwarancyjnego przez jednego z  Licencjonowanych Instalatorów Nice).

Pracownicy odpowiednich działów marketów Leroy Merlin zostali przeszkoleni w siedzibie Nice Polska, posiadają więc wiedzę oraz niezbędne kwalifikacje aby pomóc w doborze automatyki odpowiedniej dla potrzeb Klienta.