Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Sędziowie PZPN

Sędziowie PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej oraz Nice Polska Sp. z o.o. zawarły porozumienie, na mocy którego lider rynku automatyki do bram i rolet w Polsce został pierwszym w historii Sponsorem Głównym Sędziów PZPN na szczeblu centralnym!

 

 

Umowa została podpisana na okres jednego roku kalendarzowego (2015), a w efekcie doskonałej współpracy została przedłużona o kolejne 12 miesięcy (na 2016 rok). Sponsorem sędziów będziemy przynajmniej do końca czerwca 2017 roku.

- Cieszymy się, że po raz pierwszy w historii polscy arbitrzy mają sponsora głównego. Jest to na pewno element zaufania do trudnej, ale coraz lepszej pracy sędziów – powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

- Firma Nice Polska od dawna wspiera polski sport m.in. piłkę nożną oraz żużel. Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalizmu i zaangażowania polskich sędziów piłkarskich. Ich praca jak nasza i produktów Nice, opiera się na precyzji, dokładności, niezawodności i profesjonalizmie – dodał Adam Krużyński, dyrektor zarządzający Nice Polska Sp. z o.o. Najlepszym przejawem profesjonalizmu sędziów była nominacja oraz występy najlepszego polskiego arbitra międzynarodowego, Szymona Marciniaka na Mistrzostwach Europy we Francji.

W ramach współpracy sponsoringowej Nice Polska Sp. z o.o. uzyskała prawo posługiwania się tytułem „Głównego Sponsora Sędziów PZPN”, a także otrzymała powierzchnię reklamową na ubiorze sędziów prowadzących rozgrywki Ekstraklasy, I i II ligi oraz Pucharu Polski. Logotyp Nice pojawi się na ramionach strojów arbitrów prowadzących mecze, dresach oraz na chorągiewkach sędziów asystentów.