Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Bryan Adams na 15-lecie

Bryan Adams na 15-lecie

W 2011 roku firma Nice obchodziła jubileusz 15-lecia działalności na polskim rynku. Wykorzystaliśmy ten fakt do integracji z Partnerami Handlowymi oraz klientami firmy i połączyliśmy obchody jubileuszu z niezwykłym wydarzeniem muzycznym – jedynym koncertem Bryana Adamsa w Polsce,

Koncert, który odbył się 13 czerwca w Rybniku z pewnością pozostanie w pamięci klientów firmy Nice na długo. Niezapomniane emocje, legendarne światowe brzmienia i świetna zabawa! Do Rybnika przybyło 500 zaproszonych gości Nice by wspólnie świętować niezwykle ważny w historii firmy jubileusz. Byli wśród nich głównie Partnerzy Handlowi firmy, jak również użytkownicy automatyki do bram Nice, którzy możliwość udziału w tym wydarzeniu wygrali uczestnicząc w specjalnej jubileuszowej promocji zorganizowanej w maju 2011 r. w wybranych punktach sieci sprzedaży w Polsce.

 

 

Fantastyczna atmosfera utrzymywała się podczas całej imprezy, zaś o wyjątkowej okazji naszego spotkania przypominała latająca nad stadionem awionetka z napisem „15 lat Nice”. Nie był to jedyny jubileuszowy akcent tego wieczoru - w trakcie koncertu z sektorów, w których bawili się wyłącznie uczestnicy jubileuszu Nice, w górę poleciały niebieskie i białe balony, a publiczność obsypana została tysiącem kolorowego konfetti. To była specjalna urodzinowa niespodzianka, którą przygotowaliśmy dla naszych gości.