Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Konkurs Wspieramytalenty.pl

Konkurs Wspieramytalenty.pl

Firma Nice została sponsorem nagrody w konkursie Wspieramy Talenty. Jeden z najbardziej kreatywnych laureatów skorzysta z możliwości czteromiesięcznego płatnego stażu w dziale marketingu Nice Polska. Będzie to nagroda specjalna przyznana w kategorii "BRAMA DO PRZYSZŁOŚCI" przez Jury konkursowe.

 

Projekt „Wspieramy Talenty” to konkurs filmowy oraz fotograficzny dla młodych twórców organizowany przez firmę Manta SA. Liczy się tutaj kreatywność i poczucie humoru. Kategorie są trzy, a ich interpretacja dowolna: Mam talent do rozśmieszania, Mam talent do rozrabiania, Mam talent do tapetowania. Więcej szczegółów na temat akcji konkursowej można znaleźć na stronie internetowej www.wspieramytalenty.pl.

Atutem Nice Polska od samego początku działalności w Polsce jest i był mocny zespół, składający się z zaangażowanych i oddanych swojej pracy pracowników. Wielu z nich jest z firmą od początku jej istnienia na polskim rynku. To właśnie dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej udało zbudować się zaufanie wśród kontrahentów. Właściwa organizacja zarządzania w firmie daje członkom naszego zespołu dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji, dzięki czemu osiągamy wysoką efektywność pracy. Osoba wybrana przez Jury będzie miała okazję uczestniczyć w pracach działu marketingu na płatnym stażu przez 4 miesiące.

Firma Manta SA oraz firma Nice to Oficjalni Partnerzy Ekstraklasy w sezonie 2014 / 2015.