Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Nice charytatywnie

Nice charytatywnie

Nice angażuje się także w akcje sponsoringowe odpowiedzialne społecznie.

Mecz dla Agaty

W 2008 roku Nice dołączył do rzeszy fanów siatkówki walczących o zdrowie dla wspaniałej polskiej siatkarki Agaty Mróz. Wsparliśmy wyjątkową akcję – specjalny mecz charytatywny pomiędzy Reprezentacją Polski a reprezentacją Ligi Siatkówki Kobiet. Cały dochód z reklam z tego meczu został przekazany na konto Fundacji Agaty Mróz i przeznaczony na jej leczenie.

Serce Do Serca

Nice udzielił wsparcia sponsorskiego w akcji charytatywnej organizowanej na Ukrainie. Akcja będąca odpowiednikiem polskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miała na celu zebranie pieniędzy na zakup aparatury do badania wzroku u dzieci i niemowląt. W zrealizowaniu tego celu pomagało 10.000 wolontariuszy, odbywały się imprezy towarzyszące, a główną atrakcją akcji był mecz piłkarski z udziałem Reprezentacji Artystów Polskich.

Wzrok dla Szymka

W 2008 roku na pruszkowskim stadionie Znicz rozegrany został wyjątkowy mecz pod hasłem „PODARUJ WZROK SZYMKOWI” na rzecz maleńkiego Szymka Jakubowskiego, który urodził się ze zmętnieniem rogówki w obu oczkach. Wspierani wówczas przez Nice piłkarze MKS ZNICZ Pruszków zagrali w tym meczu z utworzoną na tę okazję drużyną EMMANUEL EKWUEME & FRIENDS. Dochód z tego niecodziennego widowiska piłkarskiego został przeznaczony na leczenie chłopca.

Mecz Obu Narodów

W kwietniu 2012 ponad 20 tys. kibiców przyszło na Stadion Narodowy w Warszawie, by kibicować gwiazdom, które zagrały w wielkim meczu charytatywnym Polska-Ukraina. Ideą meczu było zacieśnianie przyjaznych relacji między oboma krajami i ich obywatelami, jak również umożliwienie Wychowankom Domu Dziecka nr 1 w Warszawie przeżycie prawdziwych piłkarskich emocji na jednym z największych stadionów Europy. Częściowy dochód z imprezy, który wsparliśmy sponsoringowo, został przekazany na rzecz Domu Dziecka Nr 1 w Warszawie oraz Domu Dziecka w Kijowie.