Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Gwarancja Nice - przeczytaj przed zakupem!

UWAGA!

W ostatnim czasie wiele produktów automatyki Nice jest dystrybuowanych za pośrednictwem popularnych internetowych serwisów aukcyjnych oraz sklepów internetowych. Nie jest do dobre miejsce zakupu automatyki Nice, gdyż produkty nabyte tą drogą są pozbawione gwarancji.  

Nice Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem produktów Nice na rynek Polski.

Produkty firmy Nice są dystrybuowane wyłącznie przez sieć Partnerów Handlowych Nice Polska. Tylko licencjonowani Partnerzy Handlowi firmy Nice mają prawo udzielania 3 letniej gwarancji i wykonywania przeglądów gwarancyjnych.

Przed dokonaniem zakupu rekomendujemy sprawdzenie sprzedawcy na naszej stronie internetowej w zakładce GDZIE KUPIĆ.

Każdy użytkownik automatyki ma prawo zażądać od instalatora okazania licencji Nice (każda licencja jest imienna, znajduje się na niej zdjęcie instalatora oraz hologram potwierdzający jej autentyczność).

Aby w pełni cieszyć się funkcjonowaniem automatyki Nice przez długie lata, przed dokonaniem zakupu rekomendujemy Klientom zapoznanie się z poniższym poradnikiem (dostępnym w wersji video oraz formie pisemnej, poniżej).

Zasady kupującego automatykę Nice

1. Sprawdź, czy sprzedawca znajduje się na liście Partnerów Handlowych Nice. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej www.nice.pl w zakładce „Gdzie kupić?” lub telefonicznie w centrali firmy.

2. Zwróć uwagę, czy karta gwarancyjna dołączona do produktu jest w języku polskim oraz czy jest kompletnie wypełniona. Wzór oryginalnej karty gwarancyjnej, wystawianej przez Nice Polska, znajduje się na stronie internetowej www.nice.pl.

3. Pamiętaj, że produkt bez oryginalnej karty gwarancyjnej nie jest objęty gwarancją Nice Polska, nawet jeśli sprzedawca twierdzi inaczej. Wiążące w tej kwestii są zapisy ujęte w karcie gwarancyjnej, które deklaruje tylko i wyłącznie producent urządzeń - Nice.

4. Nie zapomnij, że samodzielna instalacja produktu Nice oznacza całkowitą rezygnację z gwarancji.

5. Skontaktuj się z licencjonowanym instalatorem Nice w celu montażu zakupionej automatyki. Instalacja urządzenia musi zostać potwierdzona odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej. Instalator bezwzględnie ma obowiązek wpisania numeru swojej licencji w odpowiednim polu w karcie gwarancyjnej.

6. Zweryfikuj instalatora, prosząc go o okazanie licencji lub zrób to samodzielnie za pomocą panelu weryfikacji instalatora.

7. Zastanów się, czy niska cena oferowanych produktów nie wynika z braku kompletności zestawów i zaproponowanego zestawienia produktów. Przed zakupem należy upewnić się, co wchodzi w skład zestawu automatyki i czy spełnia on podstawowe wymagania związane z obsługą bramy, która ma zostać zautomatyzowana.

8. Bezwzględnie pamiętaj, że produkty sprzedawane w Polsce, a wprowadzone do obrotu przez firmy zagraniczne oraz te, które nie są Partnerami Handlowymi Nice, nie posiadają gwarancji na rynku polskim i nie mogą być serwisowane w żaden sposób (nawet odpłatnie) w serwisie Nice Polska Sp. z o.o.