Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

2017 ZIMA NA KARAIBACH: DOMINIKANA

2017 ZIMA NA KARAIBACH: DOMINIKANA

19 lutego 2017 roku o godzinie 12 z warszawskiego lotniska Chopina wystartował samolot, na pokładzie którego znaleźli się przedstawiciele firm współpracujących z Nice oraz nasi pracownicy, zabierając blisko 150 szczęśliwców na niezapomniane wakacje na Dominikanie. Uczestnicy wycieczki, mieli możliwość odbycia tygodniowego wypoczynku przy piaszczystych plażach nad malowniczą zatokę Maimon.  Był to tydzień pełen przygód, wypoczynku i rozrywki tydzień, który uczestnicy spędzili  na romantycznych, pełnych słońca plażach, w otoczeniu malowniczych zatoczek, kolorowych ptaków oraz rozległych palmowych gai.

Położony  bezpośrednio przy piaszczystej plaży ośrodek pozwolił uczestnikom w pełni wykorzystać możliwości, które dają piaszczyste plaże i turkusowe wody Oceanu Atlantyckiego. Windsurfing, bodyboarding, nurkowanie, kajaki czy rowery wodne, to tylko niektóre ze sportów wodnych, które mieli okazje wypróbować zainteresowani. Do popularnych aktywności gości Nice należał także tenis, siatkówka plażowa oraz bilard.

W trakcie pobytu uczestnicy mieli możliwość odbycia kilku bardzo atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych zorganizowanych specjalnie z myślą o gościach Nice. Wycieczki na Półwysep Samana, do Santo Domingo oraz do Wodospadów Damajagua były chwilą wytchnienia od gorących dni spędzonych na plaży.

Wycieczki umilał gościom doświadczony przewodnik, który ciekawie opowiadał nie tylko o perełkach turystycznych, ale także o zwykłym życiu, problemach trawiących miejscową ludność, szkolnictwie, miejscowych zwyczajach i gospodarce wyspy.

Miłośnicy zwiedzania mogli również wybierać spośród innych wycieczek fakultatywnych oferowanych przez biuro podróży.

Wyprawa na Dominikanę była doskonałą okazją do powiedzenia „dziękuję” Partnerom Handlowym Nice za cały rok wytężonej pracy i okazją, by w miłej atmosferze wzmocnić pozabiznesowe relacje. Uczestnicy wyjazdu, chwalili sobie doskonałą organizację, bogactwo wycieczek fakultatywnych, dobre jedzenie, piękną pogodę oraz idealny wręcz termin wyjazdu, poza sezonem montażowym.