Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

2015 ALGARVE – PORTUGALIA – KRANIEC EUROPY

2015 ALGARVE – PORTUGALIA – KRANIEC EUROPY

W programie „Romantyczny Kraniec Europy” wyłoniono blisko 100 laureatów. Rywalizacja toczyła się od września do listopada 2014 roku w  rankingu wielkości zakupów oraz wielkości wzrostów.

Zwycięzcy mieli okazję odwiedzić Portugalię - miejsce, które przed wiekami, w czasach, kiedy wierzono jeszcze, że Ziemia jest całkowicie płaska, było uznawane za koniec świata.

 

Jeszcze w XIV w. dla uczonych nie istniało pojęcie kuli ziemskiej, a Portugalia była światowym imperium, które dzieliło i rządziło na morzach i lądach. Algarve stanowiło wtedy zachodnie kresy muzułmańskiego imperium. Dzisiaj, kiedy wiemy, że istnieją inne kontynenty, Algarve to romantyczny kraniec nie tylko Portugalii, ale także Europy.

Właśnie na krańcu Europy, wypoczywali przez osiem dni laureaci programu „Romantyczny Kraniec Europy”. Delektując się bajkowymi krajobrazami, w luksusowych warunkach w prestiżowym obiekcie hotelowym, mieli okazję do nawiązania pozabiznesowych relacji – ciesząc się beztroskim urlopem, z dala od zmartwień i problemów życia.

Tym razem program wyjazdu został wzbogacony wieloma atrakcjami turystycznymi. Wszyscy laureaci programu mogli na własne oczy zobaczyć uroki stolicy Portugalii – Lizbony, która była obowiązkowym punktem zwiedzania dla większości uczestników wycieczki. Podobnie jak hiszpańska, słynąca z monumentalnych zabytków Sewilla. Partnerzy, który mieli przyjemność polecieć z Nice na wycieczkę, przez długie lata pamiętać będą z pewnością spacer wśród zacienionych alejek Parku Marii Luizy, Plaza de America i Plaza de España oraz Barrio St. Cruz.