Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

2014 – KOS – KRAINA OGRZANA SŁOŃCEM

2014 – KOS – KRAINA OGRZANA SŁOŃCEM

W kolejnym, przeprowadzonym przez Nice programie sprzedaży premiowej pod gorącym tytułem: „Kraina Ogrzana Słońcem”, wyłoniliśmy ponad 100 laureatów w dwóch rankingach: wielkości i wzrostu zakupów. Trzymiesięczna rywalizacja wyłoniła liderów, którzy mieli okazję zwiedzić Kos – niewielką grecką wyspę.

Bajkowe krajobrazy, mitologiczny klimat oraz sielska atmosfera – wszystko to znaleźli Partnerzy Handlowi Nice w Grecji w maju 2014 roku. 

 

Miłośnicy sportów wodnych oraz windsurfingu  mieli okazje przekonać się czym jest meltemi – lokalny wiatr, który pozwalał gościom Nice poczuć się jak greccy herosi.

Uczestnicy wycieczki, mieli niepowtarzalną okazję odseparowania się od problemów codziennego życia, skosztowania luksusu w ekskluzywnym hotelu.

A poza hotelem… malownicze wioski archipelagu Dodekanez i tętniące życiem 24 godziny na dobę miasto Kos, rozległe zatoki z przejrzystą wodą, żyzne doliny, zielone stoki i lśniąco-białe plaże, to tylko niektóre z atrakcji krainy ogrzanej słońcem…

Wyspa Kos może pochwalić się klimatem, który należy do najłagodniejszych w basenie Morza Śródziemnego. Wyspa bywa nazywana „egejskim ogrodem”, gdyż drzewa i krzewy zdają się kwitnąć nieustannie.

Goście Nice mieli do dyspozycji główną restaurację oraz 3 restauracje la carte, gdzie do woli mogli spożywać lokalne specjały o każdej porze dnia i nocy.

Lokalne wino, wyszukane drinki i urozmaicona grecka kuchnia, ale przede wszystkim doskonała, rodzinna wręcz atmosfera sprawiły, że greckie wakacje na długo pozostaną w pamięci Partnerów Handlowych Nice.