Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

ISLAS CANARIAS 2013

ISLAS CANARIAS 2013

W programie ISLAS CANARIAS 2013 wyłoniono blisko 100 laureatów. Rywalizacja toczyła się jesienią 2012 roku w  trzech rankingach: wielkości zakupów, wzrostów oraz liczby sprzedanych bram garażowych. W nagrodę za aktywność zakupową zwycięzcy programu lojalnościowego mieli okazję w maju 2013 roku przeżyć razem z Nice wspólną przygodę na Oceanie Atlantyckim. Przez 8 dni można było zachwycić się urokami najpiękniejszej wyspy w archipelagu Wysp Kanaryjskich – Fuerteventurą, skosztować lokalnych specjałów oraz wypoczywać na bajkowych plażach.

 

Uczestnicy wycieczki mieli okazje poznać niezwykłe zjawiska wulkaniczne, chętni pojechali na rejs katamaranem w poszukiwaniu delfinów i wielorybów oraz zobaczyli, gdzie powstały finałowe sceny Moby Dicka. Wyjazd był także okazją do skosztowania, regionalnych win podczas degustacji.

Fuerteventura dała się także poznać gościom Nice, jako wyspa oferująca niezliczone możliwości aktywnego wypoczynku – dużą popularnością cieszyły się wyprawy na quadach lub skuterach wodnych.