Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Nice Polska na targach Warsaw Security Expo i Eltrox Technology Expo

19 października 2023
Nice Polska na targach Warsaw Security Expo i Eltrox Technology Expo

W pierwszym tygodniu października firma Nice Polska wzięła udział w dwóch imprezach targowych: Warsaw Security Expo - Międzynarodowe Targi Systemów Zabezpieczeń i Ochrony w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie oraz Eltrox Technology Expo na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu.

Na obu wydarzeniach zaprezentowane zostały produkty Nice, m.in: automatyka wjazdowa, bramy garażowe, wideodomofony, produkty kontroli dostępu oraz system Smart Home.

„Udział w imprezach branżowych jest dla nas niezwykle istotny, ponieważ bardzo doceniamy możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Nasze uczestnictwo w tegorocznych targach Warsaw Security Expo i Eltrox Technology Expo było wspaniałą okazją do zaprezentowania naszego szerokiego portfolio rozwiązań automatyki budynkowej do zarządzania domem, a także do zbadania potrzeb naszych klientów i podzielenia się z nimi najnowszymi możliwościami naszych inteligentnych rozwiązań i ekosystemu produktów. Takie doświadczenia są dla nas bardzo cenne i pozwalają nam nieustannie rozwijać nasze produkty, jak i samą firmę.” – powiedział Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska i Prezes Zarządu FIBARO - marki firmy Nice.

Warsaw Security Expo

Warsaw Security Expo to nowe wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem zabezpieczeń i ochrony w Polsce i całym regionie środkowo-wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Warsaw Security Expo to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem. Targi były niepowtarzalną okazją do wysłuchania wielu ciekawych wystąpień panelowych. Ze strony Nice, Wojciech Jankowski opowiedział o systemach inteligentnego domu w kontekście ochrony mienia oraz osób.

Eltrox Technology Expo

Eltrox Technology Expo to innowacyjne, bezpłatne wydarzenie branży automatyki użytkowej. Jest dedykowane szerokiemu gronu: instalatorów, monterów, integratorów systemów, projektantów oraz przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie zabezpieczeń obiektów, elektrotechniki, elektryki, fotowoltaiki oraz budownictwa. Główna idea wydarzenia to połączenie instalatorów i producentów. Targi stworzyły przestrzeń dla owocnych relacji biznesowych, rozszerzenia wiedzy każdego uczestnika oraz dla wsparcia w rozwoju ich biznesu. Oprócz przestrzeni targowej na gości czekały dwie sceny – technologiczna, na której swoje prezentacje przedstawili sponsorzy wydarzenia, oraz główna, gdzie można się było spotkać z ekspertami świata biznesu i ekonomii. Wydarzenie poprowadził Hubert Urbański, a przedstawiciel Nice Polska - Przemysław Kwiatkowski przedstawił prezentację pt. „Yubii – automatyczny dom Nice”, w której skupił się na korzyściach płynących z zastosowania urządzeń Nice Smart Home związanych z redukcją kosztów eksploatacyjnych. Słuchacze dowiedzieli się jak korzystanie z urządzeń Smart Home w domu zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Przemyślane zarządzanie automatyką domową staje się obecnie ważnym trendem, w którym Nice prezentuje się jako lider na rynku światowym.