Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Imprezy targowe z udziałem Nice Polska

26 września 2023
Imprezy targowe z udziałem Nice Polska

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nadchodzące branżowe imprezy targowe, w których nasza firma weźmie udział - Warsaw Security Expo - Międzynarodowe Targi Systemów Zabezpieczeń i Ochrony w dniach 4-6 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie oraz Eltrox Technology Expo, które odbędzie się w dniu 7 października na torze na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Zachęcamy do odwiedzenia obu wydarzeń – będzie to doskonała okazja, aby poznać najnowsze innowacje w branży, nawiązać cenne kontakty biznesowe oraz dowiedzieć się więcej obecnych trendach.

Produkty i nowości Nice

Na targach Ptak Warsaw Expo zaprezentujemy nowość od Nice – produkty, które dopiero wprowadzamy do naszej oferty! Będą to dwa modele rejestratorów oraz cztery modele kamer IP współpracujące z aplikacją systemu Yubii Home, będące częścią inteligentnego domu od Nice!

Wszystkie kamery mają szeroki kąt widzenia, mogą być używane w systemach CCTV i są wyposażone w zaawansowany system detekcji ruchu oraz głośniki i mikrofony. Podgląd z kamer jest widoczny w aplikacji Yubii. Wszystkie rozwiązania z nowej linii mogą być instalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nie zdradzamy szczegółów – zapraszamy na targi!

Na obu wydarzeniach zaprezentujemy również produkty marek Nice i FIBARO, m.in: automatykę wjazdową, bramy garażowe, wideodomofony, produkty kontroli dostępu oraz Smart Home.

Warsaw Security Expo (4-6.10.2023)
Stoisko Nice C2.01, Hala C

Warsaw Security Expo to nowe wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem zabezpieczeń i ochrony w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Warsaw Security Expo to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem.

Targi będą niepowtarzalną okazją do wysłuchania wielu ciekawych wystąpień panelowych. Ze strony Nice, Wojciech Jankowski opowie o systemach inteligentnego domu w kontekście ochrony mienia oraz osób.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja: https://warsawsecurityexpo.com/rejestracja/
Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: https://warsawsecurityexpo.com/

Eltrox Technology Expo (7.10.2023)

Eltrox Technology Expo to innowacyjne, bezpłatne wydarzenie branży automatyki użytkowej! Jest ono dedykowane szerokiemu gronu: instalatorów, monterów, system integratorów, projektantów oraz przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie zabezpieczeń obiektów, elektrotechniki, elektryki, fotowoltaiki oraz budownictwa. Główna idea wydarzenia to połączenie instalatorów i producentów, tworząc przestrzeń do owocnych relacji biznesowych, rozszerzenia wiedzy każdego Uczestnika oraz wsparcie w rozwoju ich biznesu. Wydarzenie poprowadzi Hubert Urbański.

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji naszego przedstawiciela Przemysława Kwiatkowskiego pt. „Yubii – automatyczny dom Nice” – odbędzie się ono o godzinie 12:20 (scena techniczna).

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja: bit.ly/3rOtoQw
Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: www.eltroxexpo.pl

Dla osób, które chcą jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoje doświadczenia, przygotowane zostanie wieczorne spotkanie VIP (after party, kolacja, open bar, konkursy, występy muzyczne - dostępne za dodatkową opłatą - liczba miejsc ograniczona).
Czekamy na Państwa odwiedziny i liczymy na owocne rozmowy!