Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Bramex Open Days - partner Nice, zorganizował spotkanie instalatorów i sympatyków firmy

30 sierpnia 2022
Bramex Open Days - partner Nice, zorganizował spotkanie instalatorów i sympatyków firmy

Miło nam poinformować, że współpracująca z nami firma Bramex zorganizowała spotkanie otwarte dla pracowników i sympatyków firmy. Podczas tego wydarzenia odbyło się szkolenie, na którym zaprezentowano nowości produktowe Nice. Rozbite zostało również miasteczko kibica, w którym Patryk Dudek – polski żużlowiec – rozdawał autografy w samochodzie demonstracyjnym Nice, który został przeobrażony w scenę i główne miejsce całego eventu.W spotkaniu oprócz trzydziestu instalatorów i pracowników Bramexu wzięło udział wielu sympatyków firmy. Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do dystrybucji gazetki wydanej przez Bramex przy wsparciu firmy Nice – rozdano ponad 1,5 tys. egzemplarzy. Event był na tyle udany, że odbił się szerokim echem w lokalnej prasie.

Cieszę się, że po raz kolejny udało nam się połączyć miłość do „czarnego sportu” z pasją automatyzacji bram i osłon przeciwsłonecznych. W ostatnim czasie kładziemy duży nacisk na rozwiązania Smart Home pozwalające na integrację wszystkich oferowanych przez nas produktów. Właśnie takie rozwiązania, wspólnie z firmą BRAMEX, mieliśmy przyjemności zaprezentować. Widać, że rozwiązania Smart cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów końcowych, ponieważ zapewniają przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo użytkownika, maja również duży, pozytywny wpływ na budżet gospodarstw domowych – powiedział Marcin Krupnik - Area Screen Manager w firmie Nice Polska.  

Drugi rok z rzędu zorganizowaliśmy wspólnie z jednym z naszych największych Partnerów Handlowych na Podkarpaciu – Bramex Open Days. Cieszymy się przede wszystkim z faktu, że dzięki naszej wieloletniej współpracy Bramex zdecydował się na dołączenie do swojego portfolio produktowego urządzeń FIBARO. W ten sposób partner rozszerza zakres swoich usług i może odpowiedzieć na potrzeby zarówno osób szukających rozwiązań smart do swojej kuchni, jak i osób potrzebujących w swoim domu kompleksowego systemu zarządzania energią wyprodukowaną za pośrednictwem paneli fotowoltaicznych. Większość rozwiązań opisaliśmy w wydanym wspólnie periodyku Smart Bramex, który rozszedł się w tysiącach egzemplarzy w trakcie dni otwartych i można było zauważyć setki osób studiujących nasze artykuły w przerwach zawodów o mistrzostwo Polski – powiedział Wojciech Jankowski – Dyrektor Marketingu w firmie FIBARO.

Bramex – to wieloletni Partner Nice i wiodący podkarpacki producent ogrodzeń metalowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy oraz nacisk na ciągły rozwój oraz stałe doskonalenie kadry i poszerzanie portfolio oferowanych produktów, zapewnia jakość i najwyższe standardy obsługi Klientów.

Bramex swoim Klientom oferuje przede wszystkim kompleksowość usług, dlatego w ofercie firmy są nie tylko ogrodzenia, ale też bramy garażowe, domofony i wideodomofony, automatyka wjazdowa, okna, drzwi, inteligentne technlogie i inne.

Od malutkiej rodzinnej firmy do kluczowego producenta na Podkarpaciu – tak zmienił się Bramex w trakcie zaledwie dekady. Dzięki ciężkiej pracy i odważnym decyzjom firma ciągle się rozwija, czego efektem jest nowy salon ekspozycyjny, będący największym centrum ogrodzeń w województwie.

Jak już wcześniej wspomniano, spotkanie w Bramexie uświetnił Patryk Dudek - polski żużlowiec, wychowanek i wieloletni zawodnik Falubazu Zielona Góra. Indywidualny wicemistrz świata (2017), trzykrotny złoty medalista drużynowego pucharu świata (2013, 2016, 2017), z zielonogórskim klubem trzykrotny drużynowy mistrz Polski (2009, 2011 i 2013). Indywidualny mistrz Polski (2016) Syn Sławomira Dudka – również żużlowca.

Podobny event planujemy w trakcie finałowej rundy w Rzeszowie wraz z naszym lokalnym partnerem – firmą Verdon już na początku września.