Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Nowy katalog Nice Smart Home

16 sierpnia 2022
Nowy katalog Nice Smart Home

Produkty Smart Home na dobre zadomowiły się w ofercie Nice Polska. Z tygodnia na tydzień zainteresowanie nimi rośnie. W związku z tym, chcielibyśmy Państwa zachęcić do pobrania nowego katalogu (pdf poniżej), który został poświęcony produktom Smart. Mamy nadzieję, nowy katalog zachęci tych z Państwa, którzy jeszcze nie znają Nice Smart Home do wypróbowania tej linii produktowej. 

 

Plakat

Aby umożliwić promocję rozwiązań smart home w Państwa punktach sprzedaży, przygotowaliśmy plakat. Można go pobrać z naszej strony internetowej, klikając w powyższy obrazek.

Zalety inteligentnego ekosystemu Nice

Smart Home od Nice jest bezpiecznym i prostym, konfigurowalnym i zintegrowanym system dla inteligentnego domu, który koncentruje się na potrzebach domowników. Można go dostosować do indywidualnych potrzeb jego użytkowników.

Zgodnie z celami agendy ONZ 2030, firma Nice opracowuje systemy, które sprzyjają ograniczeniu wpływu na środowisko i promują efektywność energetyczną budynków. Dbamy  również o to, aby nasza produkcja odbywała się ze szczególną dbałością o bilans ekologiczny naszej planety.

Elementy Ekosystemu Nice Smart Home mogą być sterowane za pomocą jednego urządzenia, które pozwalają zarządzać za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji wszystkimi urządzeniami, poprzez zaprogramowanie spersonalizowanych scenariuszy odpowiadających naszym domowym rutynom.

Koncepcja Smart Home według Nice doskonale wpisuje się w trend nowych rozwiązań dla domu. Naszym celem jest ułatwienie ludziom życia, pozwalając na tworzenie spersonalizowanych scenariuszy, tak aby kreować inteligentne i przyjazne środowisko życia dla całej rodziny, od rana do wieczora. - wyjaśnia Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska - Włączenie świateł rano, wyłączenie systemu alarmowego, podniesienie żaluzji lub rolet, otwarcie bramy garażowej, by wypuścić psa, włączenie ogrzewania lub klimatyzacji, aby po długim dniu pracy w domu panowała odpowiednia temperatura, sprawdzenie widoku z kamer podczas weekendowej nieobecności. Wszystko to nie jest już marzeniem, ale nową domową codziennością, dzięki ekosystemowi Nice Smart Home – kontynuuje Krużyński.

Zaprojektuj swój dom z Nice

Gama produktów Nice Smart Home ułatwia rozwój inteligentnego domu dzięki wszechstronnym urządzeniom tworzącym ekosystem. Od inteligentnego wykorzystania oświetlenia ze ściemniaczami, efektami pojawiającymi się zgodnie z zaprojektowanymi scenariuszami przebiegającymi w czasie, po pełną kontrolę i maksymalne bezpieczeństwo domu.

Od inteligentnego sterowania ogrzewaniem, po zarządzanie (przy pomocy fal radiowych) automatyką markiz, rolet, żaluzji, bram i drzwi garażowych. Od inteligentnych gniazdek do zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi. Technologia Nice Smart Home stosowana w środowisku domowym (i nie tylko), oferuje inteligentne rozwiązania poprawiające jakość życia, ale także umożliwia niezależne funkcjonowanie w domu osobom starszym lub o ograniczonej sprawności ruchowej, tak aby zawsze czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Ekosystem Nice może być dostosowany do specyficznych przyzwyczajeń i potrzeb każdej osoby, ponieważ jest elastyczny i może być rozbudowywany. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy chcą zaprojektować swój inteligentny dom od podstaw, jak i dla tych, którzy chcą go stopniowo rozwijać.

Łatwy montaż

Instalacja systemu jest praktyczna, ponieważ nie wymaga nieestetycznych prac murarskich. Ekosystem Nice Smart Home jest wygodny, ponieważ można go szybko i bezproblemowo zamontować, nawet przy wykorzystaniu istniejących instalacji. Jest bezpieczny, ponieważ posiada długotrwałą gwarancję, jest dyskretny i oczywiście jest innowacyjny i piękny.

Technologia Nice jest bezprzewodowa, nowoczesna i bezpieczna. Wiele produktów jest od razu gotowych do użycia, a intuicyjną konfigurację ekosystemu można łatwo przeprowadzić za pomocą jednej aplikacji internetowej dla instalatora. W wersji dla użytkowników aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Aplikacja Yubii App pozwala pozostawać  w kontakcie z domem, zarządzać nim i kontrolować go z dowolnego miejsca na świecie. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego systemu komunikacji, co gwarantuje najwyższy poziom ochrony.

Centrala Yubii Home

Niezwykłe możliwości komunikacji pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami umożliwia centrala Yubii Home – serce Nice Smart Home. Łączy ona technologie Nice i elero, a także wiele innych. Yubii Home jest otwarty na integrację z ponad 3000 urządzeniami innych firm za pośrednictwem protokołu Z-Wave®. Umożliwia także zarządzanie za pomocą asystentów głosowych, a dzięki 5 wtyczkom pozwala na rozbudowę systemu za pośrednictwem protokołu Wi-Fi.

Yubii Home to centrala, która dba o komfort i bezpieczeństwo całej rodziny, odbierając dane z czujników, przetwarzając je, a następnie uruchamiając automatykę na podstawie ustawionych preferencji i scenariuszy.

Może integrować i zarządzać automatyką markiz, rolet, bram, garaży, czujników drzwi i okien, oświetlenia, inteligentnych gniazdek podłączonych do urządzeń oraz systemami alarmowymi, grzewczymi, nawadniającymi i multimedialnymi. Może także wykrywać wycieki wody, tlenek węgla i dym. Z Yubii Home można również inteligentnie ustawić światło dzienne i sztuczne, temperaturę, ogrzewanie i monitorowanie rzeczywistego zużycia energii przez podłączone urządzenia w czasie rzeczywistym, co pozwala zwiększyć efektywność energetyczną budynku i zaoszczędzić pieniądze.

W pierwszym rzędzie, od lewej do prawej: czujnik Smoke-Control, centrala Yubii Home i interfejs Nice BiDi-Switch. W drugim rzędzie, od lewej do prawej: czujniki Heat-Control i Temp-Control, uniwersalny przycisk Push-Control oraz inteligentne gniazdo Plug-Control. W trzecim rzędzie, od lewej do prawej czujniki : Flood-Control i Motion-Control