Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Dywizja Nice Sun Shading Solutions ma nowego dyrektora

20 lipca 2022
Dywizja Nice Sun Shading Solutions ma nowego dyrektora

Miło nam poinformować, że nowa nominacja Thorstena Seefrieda jest zgodna z międzynarodowym planem grupy, mającym na celu wzmocnienie działań i przyspieszenie wzrostu w tym strategicznym segmencie rynku, oferując światowej klasy zintegrowane doświadczenia z kompletnym portfolio rozwiązań dla partnerów i klientów. Seefried skupi się na przyspieszeniu globalnego wzrostu jednostki biznesowej Nice Sun Shading Solutions i będzie kontynuował pomyślny kurs elero.


Od 2021 roku Nice Sun Shading Solutions jest odpowiedzialna za pełne portfolio grupy w zakresie osłon przeciwsłonecznych, w tym za kompletną ofertę wielomarkowych rozwiązań dla szerokiego zakresu zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Zgodnie ze swoją międzynarodową charakterystyką, działalność tej jednostki biznesowej jest podzielona pomiędzy Nice, z siedzibą we Włoszech (Oderzo), oraz siedzibę elero w Niemczech (Schlierbach).


Od lewej: Thorsten Seefried, Roberto Griffa, siedziba elero w Schlierbach koło Stuttgartu.

"Istnieje wiele korzyści z posiadania wyspecjalizowanej jednostki biznesowej skoncentrowanej na Sun Shading Solutions na poziomie globalnym: innowacje produktowe są promowane bardziej energicznie, koszty zakupu i produkcji osiągają większe korzyści skali, a strategie mogą być precyzyjnie dostosowane do różnych rynków z ich odpowiednimi wymaganiami. Cieszymy się na owocną współpracę z Seefriedem, który pisze nowy rozdział dla jednostki biznesowej i jej marek, służąc naszym partnerom i klientom na całym świecie" - powiedział dyrektor generalny Nice - Roberto Griffa.

Thorsten Seefried - z wykształcenia inżynier mechanik, przez ponad 15 lat pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i kierownika jednostki biznesowej w dziedzinie automatyki przemysłowej i technologii czujników. Przez ponad 20 lat był związany ze światowym liderem w dziedzinie przemysłowej technologii pomiarowej, gdzie zdobył międzynarodowe doświadczenie w zakresie sprzedaży, badań i rozwoju oraz zarządzania.

„Jestem podekscytowany możliwością dołączenia do Nice i kierowania tym międzynarodowym zespołem. Nice jest dynamiczną i solidną grupą, która w ostatnich latach szybko się rozwijała
i będzie liczyć na swoją silną pozycję w dalszym rozwoju. Kontynuacja tej udanej ścieżki
i połączenie siły globalnego gracza, jakim jest Nice, z doświadczeniem uznanej niemieckiej firmy, jaką jest elero, to wyzwanie, które z wielką przyjemnością podejmę" powiedział Thorsten Seefried, Dyrektor jednostki organizacyjnej Nice Sun Shading Solutions.