Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro - nowe narzędzia dla instalatora

12 listopada 2020
Programator Pro-View i aplikacja MyNice Pro - nowe narzędzia dla instalatora

Miło nam poinformować o wprowadzeniu przez Grupę Nice programatora Pro-View, który w połączeniu z aplikacją MyNice Pro stanowi profesjonalne narzędzie w rękach instalatora umożliwiające programowanie, kontrolowanie i zarządzanie automatyką domową firmy Nice, także na odległość. Produkty dostępne będą na rynku polskim już wkrótce.

 

Pro-View - narzędzie najnowszej generacji, zaprojektowane z myślą o instalatorach
Dzięki wielu nowym funkcjom programatora i aplikacji MyNice Pro, instalator będzie mógł w łatwy i wygodny sposób przeprowadzić instalację automatyki wjazdowej oraz szlabanów, zarządzać tymi produktami, a w przyszłości, w razie potrzeby konfigurować i serwisować sprzęt na odległość. Z Pro-View i aplikacją MyNice Pro montaż i konfiguracja urządzeń są wyjątkowo łatwe do przeprowadzenia, a zarządzanie automatyką Nice oraz jej programowanie może odbywać się za pośrednictwem smartfona instalatora.

Aplikacja MyNice Pro
Aplikacja posiada szereg funkcji, które sprawiają, że praca instalatora może być wykonana szybko i sprawnie. Prosty kreator ułatwia programowanie automatyki, a krótki opis każdego parametru upraszcza procedurę konfiguracji. Kolejną zaletą aplikacji jest funkcja wyszukiwania, ułatwiająca znalezienie konkretnego parametru, niezbędnego do ukończenia instalacji.

Serwis
Dzięki nowoczesnej technologii, programator automatycznie rozpoznaje rodzaj automatyki Gate&Door, nad którą pracuje Instalator. Dzięki temu w szybki sposób może on wgrać dostępne aktualizacje oprogramowania czy  odszukać odpowiednią instrukcję.

Wsparcie techniczne na odległość
Aplikacja umożliwia instalatorowi usuwanie lub wgrywanie nowych pilotów. Wszystko na odległość, w zaciszu biura.

Nice Cloud - wszystko masz w zasięgu ręki
Dzięki Nice Cloud praca wszystkich Instalatorów z danej firmy może być monitorowana za pomocą pulpitu nawigacyjnego.
Poprzez Nice Cloud, osoba zarządzająca pracą instalatorów w łatwy i szybki sposób może sprawdzić listę instalatorów, geolokalizację klientów oraz uzyskać podstawowe dane dotyczące konkretnej instalacji.

Dzięki Nice Pro-View i aplikacji MyNice Pro praca instalatora jest prostsza, profesjonalna i bardziej efektywna.

Programator będzie dostępny w sprzedaży już wkrótce, o czym poinformujemy Państwa niezwłocznie.

Odkryj więcej:

Ulotka produktowa - Nice Pro-View