Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Nice jednym ze sponsorów Klubowych Mistrzostw Polski 2019

26 czerwca 2019
Nice jednym ze sponsorów Klubowych Mistrzostw Polski 2019

W miniony weekend (22-23 czerwca b.r.) przedstawiciele Nice Polska wzięli udział w Klubowych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej roczników 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, które odbyły się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Byliśmy jednym ze sponsorów tego wydarzenia. Zaprezentowaliśmy tam również nasze rozwiązania, przy okazji organizując sportowe atrakcje dla starszych oraz młodszych odwiedzających.

 

Tegoroczne mistrzostwa to już piąta edycja turnieju najmłodszych roczników, tak jak w poprzednich latach impreza swoim zasięgiem objęła cały kraj. Dzięki udziałowi w KMP młodzi zawodnicy mogli doświadczać emocji, jakie towarzyszą rozgrywkom piłkarskim na najwyższym poziomie. W zawodach poprzedzających wielki finał wzięło udział 180 drużyn z całego kraju, a łączna liczba zawodników przekroczyła 2500 młodych adeptów piłki nożnej.

Nice to marka od lat obecna w polskiej piłce. Oprócz budowania wizerunku sponsora sportu chcemy również zaakcentować swoją obecność w zdecydowanie bardziej społecznych działaniach, ważnych dla młodych ludzi dopiero wchodzących w świat sportu. Dlatego podejmujemy działania, dzięki którym dajemy szansę młodym, zaangażowanym i utalentowanym dzieciakom, które w sporcie odnalazły swoją pasję. Mamy również nadzieję, że wspierając przedsięwzięcia takie jak KMP, przyczynimy się nie tylko do przygotowania tych młodych ludzi do piłkarskiej kariery, ale i do dorosłego życia.