Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Systemy automatyzacji żaluzji wewnętrznych Era Inn

10 kwietnia 2019
Systemy automatyzacji żaluzji wewnętrznych Era Inn

Nice Era Inn to inteligentny, wszechstronny system do automatyzacji i zarządzania osłonami wewnętrznymi, który zwiększa efektywność energetyczną domów i budynków, a także gwarantuje bardzo niski poziom hałasu. Dzięki systemowi Era Inn w sposób inteligentny i łatwy można zarządzać naturalnym światłem, dopasowując go do sytuacji czy osobistych potrzeb i upodobań, aby zapewnić jak najlepsze samopoczucie w każdej przestrzeni.

System Era Inn jest cichy, precyzyjny, bezpieczny i kompatybilny z szeroką gamą przyjaznych dla użytkownika systemów automatyzacji osłon wewnętrznych, którymi można zarządzać indwidualnie bądź grupowo. W ramach systemu Nice Era Inn są dostępne:

Air: bezdotykowy nadajnik naścienny, który aktywowany jest przy pomocy prostego gestu – wystarczy poruszyć ręką w pobliżu nadajnika, bez jego dotykania. Niezwykle wyrafinowane wzornictwo sprawia, że Air sprawdza się idealnie w sytuacjach, w których użytkownik musi nosić rękawice albo nie może obsługiwać nadajnika dłonią.   

Agio: elegancki nadajnik do sterowania markizami, roletami, roletami oraz innymi urządzeniami elektrycznymi. Nadajnik pozwala na włączenie oświetlenie i dostosowanie jego intensywności, gwarantując całkowite zarządzanie i maksymalną integrację wszystkich źródeł światła w budynku, zarówno tych sztucznych jak i prawdziwych.

Era P View: nadajnik do zaawansowanego zarządzania automatyką (do 99 urządzeń) i konfiguracji scenariuszy. Intuicyjny interfejs graficzny, zegar i kalendarz do ustawiania zaplanowanych poleceń.System Era Inn został zaprojektowany, opracowany, wyprodukowany i przetestowany w dziale badawczo-rozwojowym w Nice, który nieustannie pracujące nad rozwojem i ulepszaniem oferowanym przez firmę rozwiązaniom pod względem bezpieczeństwa, jakości, niezawodności i trwałości.

Nice Era Inn jest najbardziej wszechstronnym systemem, który może być wykorzystany w projektach każdego typu: w mieszkaniach, obiektach komercyjnych i hotelowych oraz innych inwestycjach publicznych, takich jak szkoły, szpitale i centra medyczne.