Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Czarne panele rozmówne EYE PLUSB w ofercie Nice

1 grudnia 2017
Czarne panele rozmówne EYE PLUSB w ofercie Nice

Ze względu na dużą ilość zapytań od naszych Klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o czarne panele rozmówne EYE PLUSB  z czytnikiem kart zbliżeniowych. Panel w kolorze czarnym posiada tą samą funkcjonalność i parametry co panel w kolorze białym. Panele z czytnikiem standardowo wyposażone są w trzy karty zbliżeniowe.

Dodatkowo wprowadziliśmy do sprzedaży breloki zbliżeniowe oraz karty zbliżeniowe:

Breloki i dodatkowe karty dają możliwość zwiększenia liczby osób mających łatwy dostęp do posesji.

Brelok jest niewielkich rozmiarów i można przyczepić go do kluczy, karta natomiast jest standardowych rozmiarów i mieści się w portfelu czy pokrowcu telefonu komórkowego.

Wideodomofony NICE PRO PLUS

Najbogatszym zestawem wideodomofonów, ktory Nice posiada w swojej ofercie jest zestaw NICE PRO PLUS. Model współdziała z oferowaną przez Nice automatyką do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych, dając możliwość zarządzania nią za pośrednictwem wideomonitora.

Wideodomofony Nice z serii PRO PLUS znajdą zastosowanie w domach jednorodzinnych z jedną bądź dwoma furtkami i bramą automatyczną. Są wyposażone w ekran dotykowy i polskojęzyczne przejrzyste menu. Zestaw składa się z dużego, kolorowego, 7-calowego wyświetlacza wysokiej rozdzielczości, zewnętrznego panelu rozmównego z wbudowanym czytnikiem kart, trzech kart zbliżeniowych, przekaźnika do bramy automatycznej, zasilacza i elementów niezbędnych do zamontowania i podłączenia urządzeń oraz instrukcji obsługi.

Zestaw wideofomofonowy z serii PRO PLUS jest wyposażony w szereg dodatkowych funkcji:

 • Możliwość zamontowania karty micro SD umożliwiającej użycie automatycznej sekretarki dla gości, którzy podczas nieobecności domowników mogą zostawić wiadomość głosową,
 • Odtwarzanie zdjęć, wideo i muzyki na multimedialnym wideomonitorze (dodatkowo jako wygaszacz ekranu można ustawić kalendarz z zegarem),
 • Automatyczne nagrywanie obrazu z wybranej kamery lub panelu rozmównego za pomocą rejestratora DVR - nagrywanie może być aktywowane poprzez wykrycie ruchu,
 • Możliwość odsłuchiwania innego monitora,
 • Możliwość rozgłoszenia pomieszczenia,
 • Możliwość robienia zdjęć z panelu zewnętrznego,
 • Interkom między pomieszczeniami,
 • Dyktafon,
 • Ramka multimedialna,
 • Możliwość podglądu i nagania obrazu zarejestrowanego przez kamery CCTV, jeśli takowe są zamontowane na terenie posesji,
 • Możliwość otwierania furtki za pomocą karty zbliżeniowej.

Do każdego monitora można podłączyć do dwóch paneli rozmównych oraz dwie kamery CCTV. System może składać się z maksymalnie 4 monitorów, 2 paneli rozmównych i 8 kamer CCTV.

Panele rozmówne należące do zestawu charakteryzuje wysoka klasa ochronności IP66 zapewniająca bezawaryjność nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Aluminiowa obudowa nadaje panelowi nowoczesny i trwały wygląd, zapewniając jednocześnie odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szeroki kąt widzenia kamery, który wynosi aż 110 stopni, zapewnia duże pole obserwacji przed panelem. Kolejna zaletą panelu są jego małe rozmiary, które umożliwiają jego montaż w miejscach o ograniczonej powierzchni, a dodatkowy panel kątowy pozwala na skierowanie kamery w pożądanym kierunku.

Panel Eye Plus, będący częścią zestawu posiada wbudowany czynnik RFID, który umożliwia wejście bez użycia kluczy przy pomocy zakodowanych kart lub pastylek magnetycznych. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne – biały Eye Plus W oraz czarny Eye Plus B. Wideomonitory Nice z serii NICE PRO charakteryzuje niskie zużycie prądu – max 11W przy napięciu 12V w momencie otwarcia furtki oraz ich łatwy montaż na uchwycie, który umożliwia przymocowanie go nawet w trudno dostępnych miejscach. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne – biały Pro W, oraz czarny Pro B.

Wprowadzenie przez Nice wideodomofonów do oferty jest kolejnym krokiem w realizacji misji firmy, którą jest zagwarantowanie, by codzienne wyjście i powrót do domu były wygodne i komfortowe, przy jednoczesnym połączeniu funkcjonalności i wyjątkowego designu produktów.