Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Konferencja MontersDay za nami!

31 października 2017
Konferencja MontersDay za nami!

Blisko 80 instalatorów współpracujących z firmą E-System oraz portalem Montersi.pl wzięło udział w tematycznej konferencji MontersDay, której tematem przewodnim były nowości wprowadzone przez Nice do oferty w trakcie ostatnich 12 miesięcy. Wydarzenie było dobrym miejscem do wymiany doświadczeń oraz informacji na temat aktualnych oraz przyszłych trendów wyznaczających rozwój branży w najbliższych latach.

 

W gościnnych progach Hotelu Klimtówka*** w Wolbromiu nie zabrakło interesujących zagadnień. Przed rozpoczęciem części merytorycznej Dyrektor Handlowy Nice Polska, Robert Lubaszewski wręczył na ręce właściciela firmy E-System, Marcina Ficka okolicznościową paterę w podziękowaniu za lata dotychczasowej współpracy oraz innowacyjną działalność na rzecz rozwoju branży w Polsce. Firma E-System oraz promowana przez nią marka Montersi.pl to jeden z najlepszych Partnerów Handlowych Nice, który w ostatnich latach wyznacza oraz systematycznie podnosi standardy w branży automatyki. Po chwili podziękowań rozpoczęła się część konferencyjna, w której przede wszystkim zaprezentowano nowości w ofercie Nice z zakresu kontroli ruchu pieszych oraz kontroli dostępu. Jeden moduł został całkowicie poświęcony prezentacji oferty handlowej oraz pokazowi funkcjonalności wideodomofonów Nice. Największym zainteresowaniem cieszył się panel dyskusyjny, w trakcie którego omawiano najpopularniejsze błędy w instalacji automatyki. Materiałem do dyskusji były zdjęcia oraz filmy instalacji zgłaszanych w ramach programu motywacyjnego. Zadaniem słuchaczy, po krótkiej analizie materiałów, było odgadnięcie, jaki błąd został popełniony przez instalatora. Zagadnienia dotyczyły zarówno najpopularniejszych rodzajów automatyki do bram przesuwnych i skrzydłowych, jak i szlabanów.

Drugi blok tematyczny miał charakter warsztatowy. Oprócz zaprezentowania praktycznych możliwości programatora O-View, przedstawiono również podstawową konfigurację modułu Nice Wi-Fi. Nie zabrakło również kompleksowego przeglądu oferty segmentowych bram garażowych oraz segmentowych bram przemysłowych. W trakcie przerw pojawiała się możliwość swobodnej wymiany myśli, zbudowania nowych relacji biznesowych oraz zapisów na atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Korzystając z zaskakująco sprzyjającej pogody (jak na środek jesieni), ostatnia część wydarzenia odbyła się na świeżym powietrzu. Najpierw przeprowadzano szybką prezentację nowego samochodu demonstracyjnego Nice. Wszyscy zainteresowani mogli na własne oczy zapoznać się z mobilną ekspozycją oraz sprawdzić funkcjonowanie blisko 20 urządzeń. Dodatkowo istniała możliwość obejrzenia wzorcowego samochodu serwisowego Nice wraz z autorską zabudową.

Po tych prezentacjach rozpoczęła się część konkursowa. Pierwszą atrakcją był konkurs sprawnościowy dla instalatorów posługujących się programatorem O-View. Został on podłączony do jednostki szlabanu M5Bar, a zainteresowani uczestnicy mieli za zadanie wykonać wylosowane polecenie poprawnie i w jak najkrótszym czasie. Zwycięzca zanotował rekordowy czas - poniżej 7 sekund! Wszyscy uczestnicy konferencji mogli przekonać się na własne oczy o przewagach technologicznych programatora. W międzyczasie rozgrywano również turniej w piłkarzyki. Nice jako sponsor tytularny rozgrywek Nice 1 Ligi dostarczył 3 profesjonalne stoły marki Garlando. Rywalizujące zespoły podzielono na 4 grupy. Zwycięzcy rozgrywek grupowych rozegrali między sobą dwa mecze półfinałowe. Po ciekawej i pełnej emocji rywalizacji najlepsza okazała się drużyna reprezentująca firmę FUH Mucha. Dla trzech najlepszych instalatorów w konkursie sprawnościowym oraz 3 najlepszych drużyn w turnieju piłkarskim ufundowano nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary.

Konferencja MontersDay z Nice przebiegła w niezwykle miłej oraz merytorycznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy przyznali, że tego typu wydarzenia są potrzebne, ponieważ pozwalają na skuteczniejszą wymianę doświadczeń oraz przyczyniają się do poprawy przepływu informacji między Nice Polska, Partnerami Handlowymi oraz instalatorami automatyki.