Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Nice Polska na Targach Fleet Market

24 listopada 2017
Nice Polska na Targach Fleet Market

W dniu 22 listopada na specjalne zaproszenie Peugeot Polska wraz z naszym samochodem demonstracyjnym wzięliśmy udział w Targach Fleet Market, które odbyły się w Centrum targowo-wystawienniczym EKSPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie. Samochód demonstracyjny Nice został wskazany przez Peugeot Polska jako jedna z najciekawszych realizacji wykonanych w 2017 roku.

 

 

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i  Biznesowe Fleet Market to wydarzenie skupiające ponad 7 tysięcy firm z całej Polski. Wydarzenie to zgromadziło zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji.

Importerzy motoryzacyjni zaprezentowali łącznie około 200 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Goście zobaczyli również kilka biznesowych premier motoryzacyjnych.

Targi Fleet Market co roku są doskonalą okazją do zaprezentowania aktualnych ofert leasingowych i kredytowych, praktycznych rozwiązań prawnych i podatkowych, zmian z zakresu prawa pracy i rozliczeń związanych z samochodami firmowymi. 

Targi są skierowane do przedstawicieli firm nabywających samochody oraz produkty i usługi flotowe.

W ramach naszej obecności na Targach zorganizowaliśmy konkurs wizytówkowy. Jego zwycięzcy otrzymają od nas bilety VIP na mecze piłkarskie rozgrywane w ramach Nice 1 Ligi.

W naszym konkursie zwyciężyli:

  • Pan Marcin z firmy Glob Kon-Wit Polska Organizacja Odzysku SA
  • Pan Grzegorz z firmy Ikol
  • Pani Beata z firmy Profika Broker

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!