Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Zmiany w ofercie produktowej Nice

20 marca 2024
Zmiany w ofercie produktowej Nice

Chcielibyśmy Państwa poinformować o zmianach dotyczących oferowanych produktów, jak systemy parkingowe, bramki – a także bramy szybkobieżne oraz doki. W związku z przebudową oferty oraz zespołu sprzedażowego podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu kontynuowaniu projektu Systemów Parkingowych oraz sprzedaży bramek, kołowrotów, tym samym wycofaniu tych produktów z oferty.


 


 

Wszystkie istniejące projekty i inwestycje będą dalej obsługiwane przez naszych Partnerów, przy wsparciu naszej koleżanki – Pani Magdaleny Szerenkowskiej (m.szerenkowska@niceforyou.com), która jest odpowiedzialna za prowadzenie projektów zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. Pragniemy zapewnić, że ta decyzja została podjęta w kontekście naszego zaangażowania w dostarczanie Państwu najwyższej jakości rozwiązań i skupieniu się przede wszystkim na rozwiązaniach oferowanych przez grupę Nice.
 
Dodatkowo też jesteśmy w trakcie przebudowy Działu Bram Garażowych, dlatego wstrzymujemy do odwołania ofertowanie zarówno bram szybkobieżnych, jak i doków – aby skupić się przede wszystkim na dostarczaniu Państwu bram garażowych i przemysłowych, które od ponad 12 lat stanowią znaczące miejsce w naszym portfolio produktowym. Chcielibyśmy Państwa zapewnić, że oferta produktów będzie dalej rozwijana, i w najbliższych miesiącach będziemy mogli Państwu zaprezentować zarówno szerszą gamę oferowanych produktów bramowych, jak i kolejne narzędzia do wycen oraz odświeżony konfigurator bram.
 
Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę bram garażowych.

 
W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu z Panią Sylwią Pakułą (s.pakula@niceforyou.com) lub z Państwa opiekunem handlowym. Do Państwa dyspozycji jest również ogólny email do zamówień Działu Bram Garażowych (bramy.pl@niceforyou.com).
 
Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i zaufanie.