Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Zapraszamy do nowego Centrum Szkoleniowego Nice w Jaworznie

14 października 2019
Zapraszamy do nowego Centrum Szkoleniowego Nice  w Jaworznie

Miło nam poinformować, o rozwoju naszego Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego w Jaworznie. Nowa sala szkoleniowa, oznakowania budynku a także modyfikacja strony internetowej to najbardziej znaczące, ale nie jedyne zmiany wprowadzone przez firmę Pluscom w ostatnim czasie. Powierzchnia nowego Centrum Szkoleniowego wynosi ok. 60 m2, a nowa infrastruktura pozwala na przeszkolenie nawet 16-stu osób podczas jednego szkolenia.

 

Sala szkoleniowa została wyposażona w pełną gamę produktów Nice, co umożliwia przeprowadzenie szkoleń dla kandydatów na Licencjonowanych Instalatorów Nice oraz szkoleń przedłużających Licencję Instalatora Nice na najwyższym poziomie.

Jednak Pluscom szkoli Instalatorów nie tylko w zakresie automatyki wjazdowej. W nowej lokalizacji są również prowadzone szkolenia z systemów domofonowych i wideodomofonowych, a w niedalekiej przyszłości ruszą szkolenia z monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych, kontroli dostępu czy montażu bram garażowych.

Zdecydowaliśmy się na inwestycję w większą salę szkoleniową w związku z niewykorzystanym jeszcze miejscem w nowym budynku. Perspektywa powiększenia naszego portfolio szkoleniowego oraz niewielka powierzchnia starej sali, okazały się argumentami decydującymi – mówi Artur Szóstak – współwłaściciel firmy Pluscom.  Nowa sala to przede wszystkim zdecydowanie wyższy komfort zarówno dla kursantów jak i dla prowadzącego szkolenie, większa powierzchnia na ekspozytory oraz łatwiejszy dostęp do nich, za czym idzie większa efektywność części praktycznej szkoleń – kontynuuje Szóstak.

Kolejna zaleta nowego Centrum Szkoleniowego to bardzo dobra lokalizacja w bliskim sąsiedztwie autostrady A4 i drogi S1, pozwalająca na szybki dojazd z całej południowej Polski.

Cieszę się, że firma Pluscom powiększyła przestrzeń szkoleniową, podnosząc jakość oferowanych usług. W dzisiejszych czasach wiedza jest bardzo ważna, a inwestycje w szkolenia pracowników zaowocują w przyszłości jeszcze lepszą obsługą Klientów, a co najważniejsze - jakością wykonywanych instalacji. Rozwój naszego regionalnego punktu szkoleniowego jest po części odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, które jest kształtowane z kolei w dużej mierze przez rozwój Programu Licencyjnego Nice – mówi Marcin Skrobisz, Dyrektor Zarządzający Nice Polska.

Poprzez system szkoleń licencyjnych, Nice chce być bliżej Instalatora. Podczas osobistych spotkań z nimi, mamy cenną dla nas sposobność pokazania możliwości systemu automatyki Nice, ale jest to również świetna okazja do wymiany doświadczeń, pomysłów i opinii – kontynuuje. 

Na szkolenia w firmie Pluscom, mieszczącej się przy ul. Grunwaldzkiej 252a w Jaworznie, można zapisać się na stronie internetowej www.nice.pl (należy się zalogować do Strefy Partnera Nice), jak również poprzez stronę internetową www.pluscom.pl (dla Klientów z bazy firmy Pluscom).

Zapraszamy na szkolenia do Centrum Szkoleniowego Nice w Jaworznie!

W razie problemów z zapisem na szkolenia, prosimy o kontakt z Panią Natalią Nowakowską, pod numerem telefonu (22) 759 40 00, która pomoże w zapisie.

Harmonogram szkoleń jest dostępny na stronie otwartej, bez logowania: www.nice.pl

O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba wolnych miejsc jest ograniczona.