Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Warsztaty „Nice Access – technologie jutra” w trakcie targów SECUREX

12 kwietnia 2018
Warsztaty „Nice Access – technologie jutra” w trakcie targów SECUREX

W ostatnich 3 latach Nice wprowadził do swojej oferty urządzenia przeznaczone do kontroli ruchu pojazdów, kontroli ruchu pieszych oraz kontroli dostępu. Mogą być one wykorzystane w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, szpitalach oraz wszystkich przestrzeniach, gdzie wymagana jest kontrola przemieszczania się pojazdów oraz ludzi.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty przeznaczone dla Partnerów Handlowych Nice, pt. „Nice Access – technologie jutra”, które odbędą się w trakcie targów SECUREX w Poznaniu w dniach 23-26.04.2018, które odbędą się na stoisku Nice.

Warsztaty odbędą się w trzech terminach (poniedziałek – 23.04, środa – 25.04, czwartek – 26-04).

W trakcie godzinnych, praktycznych zajęć będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z zaawansowanymi możliwościami szlabanów z rodziny Bar. Dzięki pokazowi programatora Nice O-View przekonacie się o funkcjonalnościach oraz łatwości programowania i diagnostyki, nawet na skomplikowanych obiektach inwestycyjnych. Nie zabraknie również prezentacji funkcjonalności terminali parkingowych Term-In oraz bramek do kontroli ruchu pieszych Nice Access. Zaprezentowane zostaną również zdalne możliwości zarządzania automatyką za pośrednictwem modułu Nice Wi-Fi. Pokażemy również absolutną innowację w branży – gogle Microsoft HoloLens współpracujące z oprogramowaniem wsparcia dla instalatora automatyki bramowej Nice. Każdy z uczestników warsztatu będzie miał możliwość założenia okularów i zapoznania się z technologią jutra, nad którą pracują obecnie inżynierowie Nice.

Dla wszystkich fanów sportu planowane są spotkania ze sponsorowanymi przez Nice żużlowcami oraz piłkarzami z Nice 1 Ligi.

Ramowy program warsztatów w dniach 23, 25 i 26 kwietnia:

Zapisy na warsztaty:

Na warsztaty można zapisać się po zalogowaniu do Strefy Partnera Nice na stronie:

https://www.nice.pl/strefa-dla-partnera/zapisy-na-szkolenia lub poprzez kontakt z Państwa Opiekunem z ramienia Nice Polska.

Każda z osób, która zapisze się na warsztat, otrzyma bezpłatne zaproszenie, które pozwala na całkowicie darmowe wejście na teren targów SECUREX w Poznaniu.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba wolnych miejsc jest ograniczona. O przydziale miejsca decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej firmy mogą zapisać się maksymalnie dwie osoby.

Więcej informacji o targach Securex znajdą Państwo na stronie: http://www.securex.pl