Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Verdon i Nice na Podkarpackich Targach Budownictwa EXPO DOM

11 marca 2020
Verdon i Nice na Podkarpackich Targach Budownictwa EXPO DOM

W miniony weekend, w dniach 6-8 marca 2020 w rzeszowskiej hali Podpromie odbyły się Targi Budownictwa EXPO DOM. Ta impreza wystawiennicza jest uważana za jedno z największych wydarzeń tej branży w Polsce. Nice był tam obecny. Dzięki współpracy z naszym Partnerem, firmą Verdon, mieliśmy przyjemność przedstawić nowości produktowe.

 

 

W piątek, 6 marca na terenie Podkarpackich Targów Budownictwa EXPO DOM, odbyła się również konferencja prasowa firm Verdon i Nice. W trakcie konferencji podpisana została umowa przedłużająca współpracę między firmami Verdon i Nice oraz klubem żużlowym Wilki Krosno.

Gośćmi specjalnymi konferencji byli: Damian Dróżdż – krajowy lider Wilków Krosno oraz trener drużyny – Janusz Ślączka. W trakcie spotkania zaprezentowany został również tegoroczny kevlar.

Dodatkową atrakcją dla fanów żużla była możliwość spotkania z Antonio Lindbackiem – bardzo doświadczonym zawodnikiem, mającym na koncie aż trzy zwycięstwa w turniejach Grand Prix.

Ponad 100 metrowe stoisko naszego Partnera – firmy Verdon, było wymarzoną okazją do zaprezentowania po raz pierwszy w Polsce nowej rodziny silników elero RolMotion, dającym możliwość profesjonalnej automatyzacji większości domowych osłon. Silniki elero RolMotion zostały wyposażone w miękki hamulec i funkcję rozpoznawania przeszkód. Pracują one w dwukierunkowym systemie radiowym ProLine 2, zapewniając niezawodne odbieranie, bezpośrednie przetwarzanie i dalsze przesyłanie sygnałów dzięki funkcji routingowej. Użytkownik otrzymuje na bieżąco informacje zwrotne i ma pewność, że polecenia zostały wykonane prawidłowo.

Pokazaliśmy także jeden z najszybszych na polskim rynku napędów do bram garażowych Nice Spy Hi-Speed, który zainstalowany był na segmentowej bramie garażowej Nice. Silnik współpracował z modułem IT4WIFI, co również pokazaliśmy.

Zwiedzający mogli również zobaczyć polską wersję zestawu do zarządzania automatyką budynkową od Nice – elero Centero Home wraz z aplikacją na tablety i smartfony. Elero Centero Home pozwala na tworzenie scenariuszy, które sprawiają, że nasz dom reaguje w określonych porach na nasze codzienne zwyczaje. Jeśli codziennie wychodzimy o podobnej porze z domu do pracy, to mamy możliwość stworzenia sekwencji zdarzeń, w której o określonej porze wyłączane w domu są wszystkie światła, zamykane są wszystkie bramy i osłony oraz uzbrojony zostaje system alarmowy. System w całości obsługiwany jest za pośrednictwem przyjaznej użytkownikowi aplikacji mobilnej dostępnej całkowicie bezpłatnie.

Oprócz nowości, zaprezentowane zostały standardowe produkty z zakresu automatyki osłonowej, czyli automatyzację pergoli, screnów i żaluzji za pomocą silników elero oraz automatyzację bram wjazdowych dzięki silnikom Nice.

W trakcie imprez towarzyszących odwiedzili nas na stoisku liczni przedstawiciele lokalnych mediów m.in. TVP Rzeszów, Gazeta Wyborcza Rzeszów czy Radio Rzeszów.

Trzydniowe targi budowlane były doskonałą okazją do promocji nie tylko sportu żużlowego, ale także najnowszych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Na blisko 7 tys. mkw. pod dachem rzeszowskiej hali Podpromie i dodatkowo 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz swoje oferty zaprezentowali producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.