Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Święto żużla w trakcie targów motocyklowych – obchody 5-lecia Nice 1 Ligi Żużlowej

27 lutego 2019
Święto żużla w trakcie targów motocyklowych – obchody 5-lecia Nice 1 Ligi Żużlowej

Już w najbliższy piątek odbędą się największe w Polsce targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie. Nice Polska, jako znany sponsor żużla ma na nich swoje stoisko, na którym zaprezentuje nowości produktowe, które w najbliższym czasie będą wyznaczały trendy rynkowe. Zademonstrujemy także rozwiązania ciekawe dla wszystkich fanów motoryzacji.

W trakcie imprezy promowany będzie nie tylko sport żużlowy, ale także zostaną wyróżnieni najlepsi zawodnicy oraz działacze zaplecza PGE Ekstraligi na przestrzeni ostatnich 5-ciu lat. Odbędzie się również gala 5-lecia Nice 1 Ligi Żużlowej.

Nice Polska Sp. z o. o. rozpoczął sponsoring tytularny Nice 1 ligi Żużlowej w 2014 roku. Od tego czasu corocznie zawierana jest nowa umowa z Polskim Związkiem Motorowym.

Na naszym stoisku nie zabraknie wystawy motocykli żużlowych, a także będziecie mieli Państwo okazję wziąć udział w wernisażu zdjęć jednego z najlepszych sportowych fotografów – Łukasza Trzeszczkowskiego.

W trakcie gali, która będzie retransmitowana przez telewizje Polsat oraz Eleven Sports, wyróżnimy najlepszych zawodników, trenerów oraz działaczy 5-lecia Nice 1 Ligi Żużlowej. W gali mają wziąć udział osoby ze świata sportu, polityki i kultury. Po zakończonej gali zapraszamy na after-party z poczęstunkiem.

Nice Polska zaprosiła swoich Partnerow Handlowych, którzy będą mieć możliwość udziału w targach motocyklowych Warsaw Motorcycle Show oraz w uroczystej gali z okazji 5-lecia Nice 1 Ligi Żużlowej.

 

Żużlowcy zapraszają na targi :)