Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Sterownik elektroniczny Nice Wi-Fi już dostępny

17 lipca 2017
Sterownik elektroniczny Nice Wi-Fi już dostępny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku usług mobilnych, Nice Polska wprowadza do swojej oferty sterownik elektroniczny Nice Wi-Fi, przeznaczony do zdalnego sterowania automatyką domową z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem telefonu komórkowego. Moduł współdziała z aplikacją Nice Wi-Fi, którą można pobrać bezpłatnie z App Store oraz Google Play.

      

 

Urządzenie jest proste w obsłudze i montażu. Aby zapoznać się kolejnymi krokami, których wykonanie jest konieczne do jego uruchomienia, polecamy zapoznanie się z filmem.

Nice Wi-Fi

Montowany w urządzeniach automatyki domowej sterownik Nice Wi-Fi umożliwia zarządzenie bramami wjazdowymi, garażowymi, roletami, markizami, żaluzjami, ale również innymi urządzeniami które do włączenia/wyłączenia wymagają na wejściu sterującym sygnału NC-NO.

Aby uruchomić moduł należy:

  1. Założyć konto i zalogować się do serwera na stronie https://cloud.supla.org,
  2. Podłączyć moduł Nice Wi-Fi do centrali sterującej siłownika,
  3. połączyć się z siecią Nice Wi-Fi, za pośrednictwem komputera, tabletu lub telefonu,
  4. Wejść na stronę http://192.168.4.1 wprowadzając ustawienia dostępu do sieci domowej,
  5. Ponownie uruchomić moduł,
  6. Skonfigurować aplikację na telefonie.

Łączność sterownika odbywa się za pośrednictwem Wi-Fi, a aplikacji za pośrednictwem sieci GSM lub Wi-Fi.

Dwa wejścia czujników w sterowniku pozwalają użytkownikowi na uzyskanie od aplikacji informacji zwrotnej o tym, że sterowane zdalnie urządzenie (np. brama), osiągnęło jedno ze skrajnych położeń (otwarta, zamknięta, dlaproduktów z centralami Bluebus).

Obciążalność styków przekaźnika wyjściowego wynosząca 5A/250AC pozwala na jego użycie do bezpośredniego sterowania prądem/napięciem w podanych granicach.

Rozwijany na zasadach otwartego oprogramowania projekt SUPLA, którego częścią jest nasza aplikacja i elektroniczny sterownik, daje kreatywnemu użytkownikowi nieograniczone możliwości wykorzystania produktów do ogromnej ilości zastosowań, zupełnie nie związanych ze sterowaniem automatyki domowej.

SUPLA to projekt rozwijany na zasadach otwartego oprogramowania i otwartego sprzętu pozwalający na zbudowanie prostego systemu automatyki budynkowej i umożliwiający sterowanie wyposażeniem domu lub firmy.